Ярослав Козик працюватиме на матчі юнацької Ліги УЄФА

Український арбітр Ярослав Козик отримав призначення на матч другого туру першого раунду Шляху чемпіонів юнацької Ліги УЄФА сезону 2016/2017 років, в якому зустрінуться словенський «Домжале» та сербський «Чукарічкі». Допомагатимуть Ярославу Козику на цій грі, яка відбудеться 28 вересня о 18:00 за місцевим часом у Домжале, асистенти Максим Чос та Валентин Куцев. Четвертий арбітр – Раде Обреновіч (Словенія). Спостерігач арбітражу – Драго Кош (Словенія).

Ярослав Козик працюватиме на матчі юнацької Ліги УЄФА

Прес-служба ФФУ

Український арбітр Ярослав Козик отримав призначення на матч другого туру першого раунду Шляху чемпіонів юнацької Ліги УЄФА сезону 2016/2017 років, в якому зустрінуться словенський «Домжале» та сербський «Чукарічкі».

Допомагатимуть Ярославу Козику на цій грі, яка відбудеться 28 вересня о 18:00 за місцевим часом у Домжале, асистенти Максим Чос та Валентин Куцев. Четвертий арбітр – Раде Обреновіч (Словенія). Спостерігач арбітражу – Драго Кош (Словенія).