Проєкт UEFA Playmakers — у Буську, що на Львівщині
Завершено черговий цикл проєкту UEFA Playmakers, який впроваджується Українською асоціацією футболу та Львівською асоціацією футболу, в одному із двох центрів на Львівщині — у Буську, де на базі місцевої ДЮСШ із дівчатами займаються тренери Іван Томків та Інна Буй.
Своїми враженнями від занять секцій проєкту поділився Іван Томків: «На нашу думку, UEFA Playmakers, спрямований на залучення дівчат до футболу, — це один із найкращих способів прищепити їм любов до гри. Адже через ігрові сюжетні ситуації з мультфільмів дівчатка з більшою цікавістю виконують та повторюють різноманітні футбольні елементи, як із мʼячем, так і без нього. Вони стають міцнішими, креативнішими та здоровішими.

Фото ЛАФ
Тренувальні вправи та ситуації, які створені на основі сюжету останнього запропонованого дівчаткам мультфільму Діснея, «Енканто», сприяють розвитку в них уяви з проявами винахідливості, кмітливих і веселих прийомів, щоб досягати цілей, поставлених як в окремих ситуаціях, так і в цілому на занятті».
Три сестрички, Мілана, Домініка й Яна О., із величезним задоволенням приходять на тренування. Їхня мама заздалегідь включає донькам для перегляду «Енканто», і вони дуже добре уявляють собі різні ситуації з мультфільму, коли з тренером розучують план заняття.

Фото ЛАФ
Яна дуже часто під час занять грає роль Луїзи, героїні мультфільму, бо захоплюється її великою силою й тим, що ніхто не може її зламати. Тому Яна на тренуванні дуже працьовита, але водночас чутлива та доброзичлива.
Домініка наслідує риси головної героїні Мадригалів — Мірабель, розумно й працьовито виконує умови завдань та постійно проявляє доброту до своїх подруг на занятті.

Фото ЛАФ
Найстарша, Мілана, не може повірити, що її маленькі сестрички з кожним наступним заняттям усе краще й краще виконують різноманітні завдання, а мʼяч слухається їх майже так, як її. Але при цьому вона дуже радіє, що дівчата полюбляють разом із нею після тренувань погратися з мʼячем, повторюючи різні елементи, які були на занятті.

Фото ЛАФ
Іван Томків зазначає: «Заняття з найменшими дівчатками для нашої футбольної громади — це як перша сходинка до великої вершини, нашого жіночого футбольного клубу «Надбужжя». І на цю вершину поступово бажають забратися майже всі футбольні принцески, потім принцеси, а потім королеви. У нашій громаді дівчата люблять футбол і вболівають за нього!»

Фото ЛАФ
Цілі програми UEFA Playmakers, яка впроваджується Українською асоціацією футболу:
- ознайомити дівчат із футболом, створивши для них середовище, у фокусі якого — розваги, друзі та футбол;
- впровадити новий індивідуальний тренерський підхід, який використовує уяву (натхненну історіями та персонажами Діснея) як інструмент для тренування та набуття навичок гри у футбол;
- вдосконалити життєві навички дівчат, основні навички руху та навчити основам футболу, щоб виховати прихильність до футболу на все життя.
Проєкт UEFA Playmakers — у Новояворівську на Львівщині
Завершено черговий цикл занять проєкту в одному із двох центрів UEFA P...