УАФ закликає юних українських футболістів за кордоном долучатися до електронного реєстру Talents Ukraine

Після початку повномасштабного вторгнення рф тисячі українських дітей були змушені залишити батьківщину. Серед них — юні футболісти, які продовжили займатися улюбленою справою вже за межами України. За попередніми оцінками, таких дітей щонайменше 15 тисяч. А ще є значна кількість хлопців і дівчат, які розпочали футбольні заняття вже після переїзду, а також етнічних українців, що й до війни мешкали за кордоном.

З метою збереження зв’язку з талановитою молоддю та створення умов для їх подальшого розвитку, Українська асоціація футболу запровадила електронний реєстр Talents Ukraine. Цей ресурс допомагає тренерам і фахівцям систематизувати інформацію про юних українських гравців за кордоном та підтримувати з ними контакт.

УАФ закликає батьків, тренерів і всіх небайдужих долучати дітей до платформи Talents Ukraine. Це важливий крок для збереження єдності футбольної спільноти України та підтримки майбутнього національного футболу.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
06.06.2025 18:50

Збірна України виграла свою групу на Євро-2025 із сокки

У третьому турі групового етапу Євро-2025 із сокки, який проходить у М...

06.06.2025 12:00

Проєкт «Відкриті фестивалі футболу» на Полтавщині

У межах проєкту Української асоціації футболу та Асоціації футболу Пол...

05.06.2025 10:00

«Відкриті фестивалі футболу» продовжують крокувати Україною: зупинка — Жовква

Понад 70 дітей — хлопців і дівчат віком від 10 до 12 років...

01.06.2025 15:35

УАФ та медіачемпіонат UA STEEL підписали меморандум про співпрацю

Сьогодні Українська асоціація футболу та медіачемпіонат UA STEEL підпи...

Підписатися на новини