Історична гра в українському ампфутболі!
22 березня в місті Генк на полі Jos Vaessen Talent Academy збірна команда Ліги дужих проведе свій перший товариський матч — зі збірною Бельгії Red Flamingos.
До складу синьо-жовтих викликані ампфутболісти з команд із різних куточків України: ФК «Буревій» (Київщина), МСК «Дніпро» (Черкаси) та «Шахтар Сталеві» (Донецьк). Більшість із них — військові та ветерани війни, які не лише повернулися до спорту, а й продовжують надихати інших своїм прикладом. Тренер збірної Ліги дужих — Богдан Кулинич.
Пряму трансляцію матчу, який розпочнеться о 16:00 за київським часом, можна буде ексклюзивно переглянути на YouTube-каналі УАФ. Уболівайте за наших незламних перед екранами або на стадіоні в Бельгії!
УАФ дякує соціально відповідальному бізнесу, партнеру Ліги дужих, бренду «Львівське», за сприяння в популяризації ампфутболу, а також Королівській бельгійській футбольній асоціації за організацію товариського матчу між командами.
Збірна України із сокки виграла свою групу на TUI Socca World Championship 2025
У мексиканському Канкуні збірна України провела свій третій матч на гр...
Комітет арбітрів УАФ дав роз’яснення спірних епізодів матчів 11—12-го турів ПРО Ліги Національної ліги майбутнього
Комітет арбітрів Української асоціації футболу дав роз’яснення с...
В Ужгороді відбувся регіональний проєкт УАФ «Виклик до мрії» для юних футболісток U-14
Українська асоціація футболу за підтримки програми FIFA TDS уперше в і...
Волонтери «Відкритих фестивалів футболу» з 18 регіонів пройшли програму молодіжного лідерства в УАФ
У межах проєкту Української асоціації футболу та регіональних асоціаці...