Представники Комітету дитячо-юнацького футболу УАФ відвідали Вінницьку область
Комітет дитячо-юнацького футболу Української асоціації футболу продовжує свою роботу з налагодження комунікацій із регіональними асоціаціями. Метою поїздок є не лише передача бачення та філософії УАФ, а й вивчення актуальних проблем, з якими стикаються регіони, та пошук шляхів їхнього ефективного вирішення.
Керівник відділу дитячо-юнацького футболу УАФ Богдан Городнюк завітав до Вінницької області на розширене засідання з розвитку дитячо-юнацького футболу. У ньому також узяли участь керівники спортивних закладів області, районних асоціацій футболу, Вінницької обласної дитячо-юнацької футбольної ліги та Вінницької асоціації дитячого футболу.

Фото прес-служби УАФ
Під час засідання було обговорено низку питань, зокрема щодо аналізу проведення турнірів серед дитячо-юнацьких команд різних рівнів, оновлення системи та форматів проведення дитячих турнірів, бази даних дитячо-юнацьких закладів. Також були обговорені актуальні питання та пропозиції щодо шляхів їхнього вирішення.

Фото прес-служби УАФ
Ця зустріч стала ще одним кроком задля розвитку дитячо-юнацького футболу в Україні, спрямованим на підвищення якості виховання та тренування юних спортсменів.
Учителі фізичної культури зі шкіл Івано-Франківщини отримали тренерські ліцензії категорії D УАФ
35 учителів фізичної культури зі шкіл Івано-Франківської області пройш...
У Будинку футболу відбулася зустріч голови Комітету арбітрів УАФ Катерини Монзуль із коментаторами УПЛ
У столичному Будинку футболу відбулася робоча зустріч голови Комітету...
Міжнародний проєкт UEFA Playmakers — у Великому Кучурові на Буковині: шлях дівчат у футбол через історії, гру та емоції
Протягом минулого року у Великокучурівській громаді, що на Буковині, б...
Вітаємо генерального секретаря УАФ Ігоря Грищенка з днем народження!
Колектив Української асоціації футболу щиро вітає генерального секрета...