Ліга націй-2024/2025. Тренер збірної Грузії Віллі Саньйоль: «Перші 30 хвилин гри з нашого боку були катастрофою»

Головний тренер збірної Грузії Віллі Саньйоль поділився своїми думками після матчу 3-го туру групового етапу Ліги націй-2024/2025 у квартеті В1 проти України (1:0).

«Перші 30 хвилин гри з нашого боку були катастрофою. У нас не було інтенсивності, агресивності. За таких дій із нашого боку Україна заслуговувала повести в рахунку. Надалі ми виправилися, але не мали достатньо моментів та шансів відігратися. Але ми повинні розуміти, що для того, аби вигравати матчі, ми маємо постійно тримати свій рівень, покращуватися. Цього ми сьогодні не зробили.

Дві третини матчу ми були кращою командою на полі, але так сталося, що сьогодні ми поступилися», — зокрема зауважив Віллі Саньйоль.

12.10.2024 10:00

До уваги ЗМІ! Графік медіазаходів напередодні матчу Ліги націй-2024/2025 Україна — Чехія

14 жовтня на стадіоні «Тарчинський Арена Вроцлав» у п...

12.10.2024 00:27

Сергій Ребров: «Я вдячний гравцям не лише за віддачу, а й за розуміння гри та своєї ролі на полі»

За підсумками поєдинку Ліги націй-2024/2025 із командою Грузії, я...

11.10.2024 23:58

Ліга націй-2024/2025. Група В1: технічні дані матчів, турнірна таблиця, регламент

Національна збірна України виступає в першій групі дивізіону В Ліги на...

11.10.2024 23:51

Ліга націй-2024/2025. Збірна України в матчі з командою Грузії здобула першу перемогу в турнірі

Національна збірна України продовжила виступ у Лізі націй-2024/2025 по...