Ліга націй-2024/2025. Тренер збірної Албанії Сільвіньйо: «Ми провели хороший матч, проваливши лише початок другого тайму»

Головний тренер збірної Албанії Сільвіньйо прокоментував події матчу стартового туру Ліги націй-2024/2025 у групі В1, в якому його команда в Празі перемогла збірну України з рахунком 2:1.

«Дуже важлива перемога, над якою важко було працювати. Зуміти переломити хід матчу — на це була невелика надія, особливо на такому рівні. Україна — сильний суперник із технічними гравцями. Однак ми провели хороший поєдинок, можливо, проваливши лише початок другого тайму.

Щодо майбутніх виступів у цій Лізі націй, то, вважаю, ця перемога була ключовою, хоча і Грузія, і Чехія — теж сильні команди», — заявив Сільвіньйо.

08.09.2024 13:01

Дебютанти збірної України за часів Сергія Реброва: Владислав Кабаєв став шостим

У стартовому матчі Ліги націй-2024/2025, в якому збірна України поступ...

08.09.2024 00:32

Сергій Ребров: «Ми додали на початку другого тайму, забили гол, але треба грати 90 хвилин»

За підсумками поєдинку Ліги націй-2024/2025 із командою Албанії, який...

07.09.2024 23:59

Ліга націй-2024/2025. Група В1: технічні дані матчів, турнірна таблиця, регламент

Національна збірна України виступає в першій групі дивізіону В Ліги на...

07.09.2024 23:48

Ліга націй-2024/2025. Збірна України розпочала турнір із поразки від команди Албанії

Національна збірна України розпочала виступ у Лізі націй-2024/2025 поє...