Перша ліга. Заявка «Епіцентру», безвиграшна серія «Металіста 1925», фіаско «Хуста»

У 5-му турі першої ліги визначальними були кілька матчів, які на фінішній прямій впливатимуть на позиції команд.

Передусім ідеться про протистояння в Кам’янці-Подільському, де «Епіцентр» приймав сусідів із Чернівецької області — «Буковину». Господарі, яких гнала вперед 1 000 вболівальників, відкрили рахунок наприкінці першого тайму. Після перерви м’ячем частіше володіли гості, але на 82-й хвилині Станіслав Кристін, що вийшов на заміну, встановив підсумковий результат — 2:0.

Після фінального свистка керманич подолян Сергій Нагорняк зазначив, що його підопічні забивали в потрібний момент, а його чернівецький колега Валерій Кривенцов поскаржився на помилки арбітра.

Угадав із заміною й головний тренер «Полтави» Володимир Сисенко в центральному матчі туру в групі «Б» — із «Вікторією». На 65-й хвилині Артем Перебора, що ввійшов у гру із лави запасних, забив переможний м'яч — 1:0. Це перша втрата очок для сумської команди.

Ніяк не запише до свого активу першу перемогу «Металіст 1925». От і сьогодні харків’яни дозволили аутсайдеру, «Діназу», під завісу поєдинку врятуватися від поразки — 2:2.

Не відбувся матч «Хуст» — «Металіст». Керівництво закарпатського клубу через фінансову скруту вирішило зняти команду зі змагань. Тепер слово за Центральною радою ПФЛ.

Уже на старті сезону відбулася зміна на тренерському містку в «Кудрівці». Замість Романа Локтіонова надалі обов’язки головного тренера буде виконувати Василь Баранов, під керівництвом якого сьогодні команда вирвала звитягу над «Кременем» — 2:1.