На Конгресі ФІФА обрали країну-господаря жіночого ЧС-2027
Міжнародна федерація футбольних асоціацій (ФІФА) на своєму 74-му конгресі визначила переможця тендеру на проведення чемпіонату світу 2027 року серед жінок.
Після того, як Південно-Африканська Республіка, а також США й Мексика (спільно) зняли свої заявки, у конкурсі взяли участь Бразилія й спільна заявка Бельгії, Нідерландів і Німеччини. Під час голосування на Конгресі ФІФА в Бангкоку (Таїланд) перемогла Бразилія.

Фото fifa.com
Турнір пройде за участі 32-х збірних. Конкретні дати й формат відбору стануть відомі пізніше. Це буде 10-й мундіаль для жінок. Останній, який 2023 року приймали Австралія й Нова Зеландія, виграла команда Іспанії.
Володимир Пятенко: «Я задоволений виступом підопічних, тим паче, що опонентами були грізні збірні. Це був цінний досвід»
У межах міжнародного турніру She Plays в Іспанії жіноча збірна України...
Жіноча Ліга націй-2025. Суперник збірної України став переможцем турніру вдруге поспіль
Визначився переможець другого в історії циклу жіночої Ліги націй. Як і...
Сьогодні жіноча збірна України зіграє із Шотландією в межах турніру She Plays (наживо — із 13:00 на YouTube-каналі УАФ)
Сьогодні, 28 листопада на Муніципальному стадіоні «Чапін»...
MEGOGO покаже матчі національної жіночої збірної України на товариському турнірі She Plays
Медіасервіс MEGOGO транслюватиме матчі національної жіночої збірної Ук...