Українська та італійська асоціації футболу підписали меморандум про співпрацю

8 лютого 2024 року в Парижі українська та італійська асоціації футболу підписали меморандум про співпрацю.
ІФА та УАФ мають давню історію співробітництва, підтверджену реалізацією з початку повномасштабної війни в Україні численних спільних ініціатив на підтримку українських громадян, зокрема, молодих футболістів. Зараз асоціації-партнери започатковують новий проєкт. Мова йде про реалізацію в Центрі Коверчіано спільних заходів технічного тренувального характеру за участю молодих українських гравців і тренерів.
«Я пишаюся тим, що Україна обрала Італію для початку такої важливої як з футбольної, так і з ціннісної точки зору співпраці, — заявив президент ІФА Габріеле Гравіна. — Ми завжди були на боці наших українських друзів через ініціативи солідарності, щоб допомогти покращити умови життя звичайних людей, а також спортивні проєкти, надаючи можливості для реєстрації в них тисячам молодих людей, які втекли від війни. Зараз ми забезпечимо ще більш структурований шлях технічної співпраці, яка має на меті гарантувати майбутнє українського футболу. З Андрієм ми дружимо протягом тривалого часу, я бажаю йому успішної роботи для своєї країни на його новій посаді».
«Італія завжди була для мене другою домівкою, наповненою незабутніми спогадами. Я вдячний кожному італійцю за постійну підтримку з першого дня повномасштабної війни в Україні. І я з нетерпінням чекаю реалізації спільних проєктів для розвитку українського футболу», — зазначив Андрій Шевченко.
Обидві національні асоціації мають намір зміцнювати та розвивати відносини дружби та технічної співпраці, допомагаючи тренерам та молодим гравцям реалізувати свій людський і професійний потенціал, а також брати участь у спортивних та освітніх заходах в Італії.
Понад 300 експонатів, що розповідають історію українського футболу: у Торонто відкрилася перша в історії виставка «Український футбол: гра триває»
Футбол, який формує націю. Історії, які змінюють хід подій. Понад 300...
У Вижниці, що в Чернівецькій області, відбувся Всеукраїнський дитячий турнір із дворового футболу «Кубок Карітасу»-2025
3—5 червня в місті Вижниця Чернівецької області проходив Всеукра...
Збірна України здобула другу перемогу на Євро-2025 із сокки та кваліфікувалася до плей-оф турніру
У другому турі групового етапу Євро-2025 із сокки, який проходить у Мо...
Збірна України із сокки вдало розпочала виступи на Євро-2025
Збірна України із сокки розпочала Євро-2025, що проходить у Молдові, з...