Вік-енд для легіонерів збірної України: по дві перемоги, нічиї та поразки

Різдвяного вік-енду у складах своїх клубів зіграли шестеро з 10-ти легіонерів збірної України, яких Сергій Ребров викликав на листопадовий матч відбору Євро-2024 проти Італії.

У п’ятницю, 22 грудня в 17-му турі італійської Серії А «Дженоа» Руслана Маліновського на виїзді переміг «Сассуоло» (2:1).

У суботу, 23 грудня в межах 18-го туру англійської Прем’єр-ліги «Евертон» Віталія Миколенка в Лондоні програв «Тоттенгему» (1:2), «Борнмут» Іллі Забарного в Ноттінгемі обіграв місцевий «Форест» (3:2), а «Арсенал» Олександра Зінченка на «Енфілд Роуд» розійшовся миром із «Ліверпулем» (1:1).

«Вестерло» Сергія Сидорчука на полі «Антверпена» розписав бойову нічию — 2:2 в матчі 19-го туру бельгійської Про Ліги.

Зрештою, у неділю, 24 грудня «Челсі» Михайла Мудрика на полі суперника поступився «Вулвергемптону» (1:2).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
02.04.2026 18:30

Дзвінка Гаврилишин вивела Руслана Маліновського на поле перед матчем Україна — Албанія

Вперше в історії передматчевих церемоній національної збірної України...

30.03.2026 11:20

На товариському матчі Україна — Албанія працюватимуть арбітри з Іспанії

На товариському поєдинку між національними збірними України та Албанії...

29.03.2026 19:15

Втрата перед Албанією: Борис Крушинський залишив табір національної збірної

Після поглибленого медичного огляду розташування збірної України залиш...

Підписатися на новини