Буськ став центром проєкту УАФ «Інклюзивні футбольні секції» на Львівщині
Наприкінці минулого року Львівська асоціація футболу та Буська організація осіб з інвалідністю долучилися до соціального проєкту Української асоціації футболу, відкривши дві інклюзивні футбольні секції. Для кожної з них наразі вже проведено перший цикл із 20 занять.
Тренери Іван Томків, Оксана Шишка та волонтерки Людмила Скрипинець і Наталія Воробйова намагаються в цей нелегкий час допомогти дівчатам та хлопцям соціалізуватися через спорт, набути нових навичок, подружитися між собою та отримати позитивні емоції.

Фото ЛАФ
Завдяки спільній організації проєкту Українською асоціацією футболу, відділом освіти, культури, молоді та спорту Буськоі міської ради, спортивно-реабілітаційним клубом «Вікторія», інклюзивно-ресурсним центром Буської громади та місцевою ДЮСШ, близько 40 дітей з особливими освітніми потребами Буськоі та сусідніх громад мають змогу відчувати себе щасливими, граючи у футбол та в різні ігри і вправи з елементами футболу.
Спортивний інвентар від УАФ, доїзд до місць занять завдяки відділу освіти місцевої громади, спортивна база Буської ДЮСШ, солодкі смаколики після кожного заняття від місцевої влади дають дівчатам і хлопчикам щасливі емоції та радість на обличчях.

Фото ЛАФ
«Ми продовжуємо залучати до футболу дітей з інвалідністю, щоб об’єднати дітей і дорослих, незалежно від особливостей фізичного і психічного розвитку», — зазначив Іван Томків.
Цим проєктом в межах Хартії масового футболу УЄФА Українська асоціація футболу прагне:
— поліпшити психоемоційний та фізичний стан дітей через залучення їх до фізичних активностей та соціалізацію;
— змінити ставлення українського суспільства до людей з інвалідністю;
— надати доступ до інклюзивних занять спортом;
— розкрити дитячий потенціал;
— об'єднати дітей і дорослих, незалежно від особливостей фізичного і психічного розвитку.
Інклюзивні футбольні секції, до яких залюбки записуються діти з особливими освітніми потребами, відкриваються у 21 громаді в Україні. Завдяки УАФ секції забезпечені футбольною формою для дітей, м’ячами та необхідним спортивним інвентарем.
Підсумки службового розслідування Комітету з етики та чесної гри УАФ
Комітет з етики та чесної гри Української асоціації футболу завершив с...
«Інклюзивні футбольні секції» у Шполі, що на Черкащині
На Черкащині успішно реалізовано цикл занять у межах проєкту «Ін...
Українські арбітрині працюватимуть на матчах другого раунду відбору Євро-2026 (WU-17)
Дві українські арбітрині працюватимуть на матчах другого раунду відбор...
Учителі фізичної культури зі шкіл Івано-Франківщини отримали тренерські ліцензії категорії D УАФ
35 учителів фізичної культури зі шкіл Івано-Франківської області пройш...