Друга ліга. Бузова приймає привітання, а «Звягель» та «Хуст» додали обертів на фінішній прямій
У центральному матчі 15-го туру чемпіонату другої ліги сьогодні у Вінниці з’ясовували стосунки дві «Ниви» — місцева та з Бузової, що на Київщині. Ніхто не хотів поступатися, і все закінчилося підписанням мирної угоди — 0:0.
Здобуте очко дозволило гостям достроково забезпечити собі перше місце й підвищення в класі. Хоча заради справедливості слід зазначити, що у весняній частині сезону підопічні Сергія Карпенка в багатьох поєдинках діяли непереконливо.
А от за другу позицію, яка дає право на перехідні матчі з одним з аутсайдерів першої ліги, точиться дуже гостра боротьба. Друга поспіль перемога, цього разу в Калуші над «Mеталургом-2» (5:1), дозволила передислокуватися на таке бажане друге місце «Звягелю».
Упевнено виступають останнім часом і футболісти «Хуста». Розгромна звитяга над командою «Реал Фарма» (4:0) стала для підопічних Володимира Циткіна четвертою поспіль. Один із голів на свій рахунок записав лідер нападу закарпатців Василь Луців, і тепер він із 10-ма забитими м’ячами впритул наблизився до вінничанина Артура Загорулька, в якого на один точний удар більше й який очолює гонку серед бомбардирів.
Одесити ж дивують: багато фахівців вважали головними претендентами на підвищення в класі саме їх, але весною вони різко загальмували.
Турнірна таблиця та календар другої ліги
Друга ліга. Кадрові зміни у «Кремені», непоступливість вінницької «Ниви», міцні позиції «Скали 1911»
Суперництво в другій лізі стартує 4 серпня. На відміну від минулого се...
Визначилися переможці перехідних матчів за місця в першій лізі сезону-2024/2025
Сьогодні, 8 червня відбулися матчі-відповіді плей-оф за місця в першій...
Відбулися перші перехідні матчі за місця в першій лізі сезону-2024/2025
Сьогодні, 1 червня відбулися перші матчі плей-оф за місця в першій ліз...
Друга ліга. «Дружба» підвищується в класі, а ФК «ЮКСА» та «Звягель» зіграють у перехідних матчах
Сьогодні визначилася найсильніша команда другої ліги, яка здобула прав...