Інклюзивні футбольні секції в Рівному та Острозі
![](/photos/FFU/2023/інклюзив-2023/інк-21-03-23-min.jpg)
У Рівненській області завершився другий цикл занять у межах проєкту Української асоціації футболу «Інклюзивні футбольні секції».
Проєкт реалізується Рівненською обласною асоціацією футболу в Рівненській та Острозькій територіальних громадах. Так, у Рівному заняття проводяться за наступними адресами: вул. Поштова, 5 (Рівненська обласна ДЮСШ для осіб з інвалідністю) та вул. Дубенська, 133 (школа № 27). В Острозі заходи відбуваються на базі школи № 1 (вул. Вишенського, 42).
Інклюзивні секції відвідують 37 дітей з особливими освітніми потребами. Діти надзвичайно задоволені заняттями. Наприклад, учень 11-го класу рівненського ліцею № 27 Дмитро А. поділився своїми враженнями:
«Під час занять ми отримуємо різні легкі фізичні навантаження, навчаємося гри у футбол, у цілому проводимо час весело та з користю для здоров'я. Я дуже задоволений, що маю нагоду відвідувати ці секції, адже там панує дружня та тепла атмосфера, ми отримуємо масу позитивних емоцій та можемо хоча б трохи відволіктися від тяжких подій сьогодення. Тут я зустрів нових друзів, з якими ми разом гарно тренуємося та товаришуємо, підтримуючи один одного. Тут я зміг повірити в себе та свої сили, відкритися по-новому. Моє фізичне та психологічне самопочуття покращується, а тому я з нетерпінням чекаю на кожне нове тренування.
Висловлюю щиру подяку організаторам нашого дозвілля. Вірю в ЗСУ та нашу перемогу! Слава Україні!»
Цим проєктом у межах Хартії масового футболу УЄФА Українська асоціація футболу прагне:
— поліпшити психоемоційний та фізичний стан дітей через залучення їх до фізичних активностей та соціалізацію;
— змінити ставлення українського суспільства до людей з інвалідністю;
— надати доступ до інклюзивних занять спортом;
— розкрити дитячий потенціал;
— об'єднати дітей і дорослих, незалежно від особливостей фізичного і психічного розвитку.
Інклюзивні футбольні секції, до яких залюбки записуються діти з особливими освітніми потребами, відкриваються у 21-й громаді в Україні. Завдяки УАФ секції забезпечені дитячою футбольною формою, м’ячами та необхідним спортивним інвентарем.
Офіційно. Виконком УАФ вирішив, що команда, яка замінить СК «Дніпро-1» в УПЛ, визначиться в перехідному турнірі
22 липня в Будинку футболу відбувся Виконком УАФ, який ухвалив рішення...
У Києві пройшли НТЗ арбітрів і семінари інструкторів та спостерігачів УПЛ
Із 12-го до 17 липня в Києві проходили навчально-тренувальний збір арб...
Європейські студентські ігри-2024: Україна — із золотом та двома сріблами!
VII Європейські університетські ігри, які у 2024 році приймала Угорщин...
«Відкриті уроки футболу» — на підтримку дітей Харківщини
У Валківській громаді, що на Харківщині, із метою психосоціальної підт...