Заслужений тренер України Геннадій Лисенчук святкує 75-річний ювілей
 
    
    Сьогодні, 18 грудня 75 років виповнилося Геннадію Лисенчуку — уславленому футбольному фахівцю, доктору наук з фізичного виховання і спорту, члену-кореспонденту Української академії наук, заслуженому працівнику фізичної культури і спорту України, заслуженому тренеру України.
Саме під керівництвом Лисенчука національна збірна України з футзалу, яку він очолював 18 років, досягала найбільших успіхів у своїй історії — ставала срібним призером чемпіонату Європи (2001, 2003) та посідала четверте місце на чемпіонаті світу (1996).
Українська асоціація футболу вітає ювіляра, бажає йому миру, здоров’я та перемоги!
Лисенчук Геннадій Анатолійович
Народився 18 грудня 1947 року.
Майстер спорту. Виступав в амплуа голкіпера в командах «Сільбуд» (Полтава), «Дніпро» (Кременчук), «Шахтар» (Кадїївка), «Зоря» (Ворошиловград), «Таврія» (Сімферополь), «Крилья Совєтов» (Куйбишев), «Металург» (Запоріжжя), «Колос» (Нікополь).
Тренував команди «Колос» (Нікополь), «Суднобудівник» (Миколаїв), «Ворскла» (Полтава), «Кривбас» (Кривий Ріг).
У 1991–1992 роках працював провідним спеціалістом відділу спортивних ігор Міністерства України у справах молоді та спорту. З 1993 року — голова Асоціації міні-футболу (футзалу) України. З 1996 року — член Технічного комітету Міжнародної студентської спортивної федерації (FISU).
З 1992 року — завідувач кафедри футболу Національного університету фізичного виховання і спорту України. Член наукової ради НУФВСУ, професор, доктор педагогічних наук, заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України.
Із 1994-го до 2012 року тренував національну збірну України з футзалу.
Нагороджений орденом «За заслуги» ІІ ступеня та орденом «Знак пошани».
Олександр Косенко: «Кожен суперник буде ще серйозніше налаштовуватися на нас після чемпіонату світу»
Головний тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко прокоменту...
Євро-2026 із футзалу. Збірна України дізналася суперників у груповому раунді фінального турніру
Сьогодні, 24 жовтня в литовському Каунасі відбулася процедура жеребкув...
Олександр Косенко: «Добре, що обидва матчі з Литвою не склалися за тим самим сценарієм»
Головний тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко дав інтерв...
Збірна України з футзалу вдруге перемогла Литву в товариському поєдинку
Сьогодні збірна України з футзалу в межах підготовки до фінальної част...
