Олександр Зінченко: «Усі клубні справи вже позаду, тому треба одразу переключатися на збірну»
Півзахисник національної збірної України Олександр Зінченко розповів про свою готовність допомогти команді.
Нещодавно до розташування синьо-жовтих прибули легіонери з АПЛ. Олександр Зінченко перебуватиме в національній команді у статусі чемпіона англійської першості у складі «Манчестер Сіті».
«Дякую за привітання, дуже радий усіх бачити. Усі клубні справи вже позаду, тому треба одразу переключатися на збірну, адже в нас неймовірно важливий поєдинок із Шотландією. Тож забуваємо про клуб — усі думки про національну команду.
Мій триб’ют після перемоги в чемпіонаті Англії? Я говорив це багато разів, але буду повторювати ще й ще, що я дуже пишаюся бути українцем. Тієї миті я думав про тих людей, які, на жаль, уже загинули, і про тих, які прямо зараз виживають у неймовірно важких умовах. Я просто хотів від себе дати їм хоч якусь посмішку на декілька секунд», — сказав Зінченко після прибуття.
Нагадаємо, матч 1/2 фіналу плей-офф відбору ЧС-2022 між збірними Шотландії та України відбудеться 1 червня у Глазго на стадіоні «Хемпден Парк».
Гвардійці збірної України: ювілей Караваєва, мініювілеї Забарного та Яремчука й стрибок Циганкова до топ-20
Після двох листопадових матчів відбору ЧС-2026, проти Франції (0:4) та...
Дебютанти збірної України за часів Сергія Реброва: Тарас Михавко став 18-м
13 листопада у грі проти Франції в Парижі в межах відбору ЧС-2026...
Відбір ЧС-2026. Сергій Ребров: «Сьогодні в нас дійсно була команда»
Після матчу відбору ЧС-2026 з Ісландією у Варшаві (2:0) головний...
Відбір ЧС-2026. Сергій Ребров: «Усі розуміють, що наступний матч буде вирішальним»
Після матчу відбору ЧС-2026 із Францією в Парижі (0:4) головний т...