Керівники УАФ і національної збірної відвідали Ірпінь і Бучу

Делегація Української асоціації футболу відвідала міста-герої Ірпінь і Бучу на Київщині, які найбільше постраждали від звірств російських окупантів.

Президент Української асоціації футболу, голова Координаційного центру УАФ Андрій Павелко, головний тренер національної збірної Олександр Петраков, перші віце-президенти УАФ Олексій Михайличенко й Вадим Костюченко, член Виконкому УАФ Ярослав Москаленко мали можливість на власні очі побачити масштаби руйнувань в обох містах.

Фото прес-служби УАФ

Представники УАФ зустрілися з мерами Ірпеня й Бучі Олександром Маркушиним і Анатолієм Федоруком, обговорили питання взаємодії в наданні гуманітарної допомоги, а також у тимчасовому розміщенні дітей, які втратили свої домівки, на базах футбольних клубів в Україні й за кордоном. 

Фото прес-служби УАФ

Також в Ірпені керівники УАФ заїхали на стадіон «Чемпіон», де, зокрема, протягом кількох років поспіль проходили поєдинки чемпіонату світу серед діаспорних команд. Після нападу російських фашистів і поле, і трибуни стадіону фактично зруйновано.

Фото прес-служби УАФ

У Бучі представники УАФ заїхали в міську гімназію, яка сьогодні є гуманітарним центром, що надає допомогу місцевим мешканцям. Сюди, як і в Ірпінь, поступають гуманітарні вантажі, які УАФ надсилає від закордонних партнерів асоціації з різних країн. «Для футбольної спільноти велика честь мати змогу допомогти мешканцям міст-героїв, які постраждали від злочинів рашистів. Дуже важливо, що і в Ірпені, і в Бучі сьогодні відновлюється мирне життя. За що ми вдячні Збройним силам України і маємо підтримувати наших воїнів до повної перемоги!» — відзначив Андрій Павелко.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
14.05.2025 13:42

На Рівненщині до проєкту UEFA PLAYMAKERS долучилася Смига

На Рівненщині до проєкту UEFA PLAYMAKERS долучилося селище Смига. Проє...

08.05.2025 16:17

Закарпатське Міжгір’я прийняло «Відкриті фестивалі футболу»

2 травня цьогорічний наймасовіший дитячий проєкт «Відкриті фести...

07.05.2025 20:15

УАФ та клуби УПЛ провели плідну робочу зустріч у Будинку футболу

Сьогодні в столичному Будинку футболу відбулася робоча зустріч керівни...

05.05.2025 19:00

Відбулося жеребкування Весняного кубку Ліги дужих-2025

Сьогодні у столичному Будинку футболу відбулося жеребкування Весняного...

Підписатися на новини