Євро-2022 з футзалу: на проведення фінальної стадії претендують сім країн
Господаря найближчого чемпіонату Європи з футзалу буде визначено на засіданні Виконавчого комітету УЄФА 24 вересня 2019 року.
Як повідомляє офіційний сайт УЄФА, прийняти Євро-2022 можуть Боснія і Герцеговина, Голландія, Казахстан, Литва, Португалія, Франція та Швеція.
Раніше чемпіонат Європи з футзалу проходив раз на два роки, але із 2022-го першість проводитиметься раз на чотири роки. Також відомо, що у фінальних змаганнях братимуть участь 16 збірних. Формат відбірного турніру Євро-2022 та дата його жеребкування будуть визначені після оголошення країни-господарки.
А тим часом розпочалася європейська кваліфікація на ЧС-2020, куди збірна України підключиться з основного раунду. У рамках підготовки до цих поєдинків синьо-жовті запланували два спаринги проти команди Чехії на 29—30 січня.
Олександр Косенко: «Сподіваємося, що в наступному матчі ми зможемо зіграти краще»
Головний тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко прокоменту...
Збірна України з футзалу на чемпіонатах Європи: чотири півфінали й два срібла
Збірна України з футзалу виступить на чемпіонаті Європи 12-й раз в іст...
Євро-2026 із футзалу. Збірна України прибула до Каунаса, де проведе перші два матчі фінального турніру
Після переможного товариського поєдинку зі Словенією (2:0) у місті Врг...
Євро-2026 із футзалу. Шлях збірної України до фінального турніру
Пригадуємо шлях збірної України з футзалу на чемпіонат Європи 2026 рок...