У Києві відбувся футбольний турнір до Дня міста: на полі зійшлися ветерани, військові та герої війни

25 травня на полі столичного НТК імені Віктора Баннікова відбувся футбольний турнір серед ветеранів, осіб з інвалідністю внаслідок війни та чинних військовослужбовців, приурочений до Дня Києва.

Участь у змаганнях узяли вісім команд: «Лють», «Президентська бригада», «Друзі та Побратими», «Домінант», «Бронто», «Патріот», «Вовкулаки» та Київський військовий ліцей імені Івана Богуна.

Урочисте відкриття турніру розпочалося виконанням Державного Гімну України та хвилиною мовчання в пам’ять про загиблих героїв.

Із вітальними словами до учасників звернулися заступник директора Київського міського центру з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт» Вадим Гуцалюк та менеджер відділу розвитку футболу УАФ Мар'ян Яськів, які, перш за все, наголосили на важливості реабілітації через спорт та підтримки українських воїнів.

Фото Віталіни Ченкової

Змагання відбувалися у форматі двох груп по чотири команди, переможці яких зійшлися у фіналі, а володарі других місць — у матчі за 3-тє місце.

Плей-оф турніру

Матч за 3-тє місце

«Друзі та Побратими» — Київський військовий ліцей ім. Івана Богуна — 7:3

Фінал

«Вовкулаки» — «Президентська бригада» — 4:3

Фото Віталіни Ченкової

Індивідуальні номінації

— Найкращий воротар — Ігор Джупій (Київський військовий ліцей).

— Найкращий гравець — Сергій Пелюхня («Вовкулаки»).

— Найкращий нападник — Дмитро Ковальов («Вовкулаки»).

— Найкращі захисники — Валерій Драганчук («Президентська бригада»), Олександр Мартинов («Друзі та Побратими»)

Усі призери були нагороджені кубками та медалями. Завершився захід спільним фотографуванням учасників — на згадку про справжній день єдності, гідності та сили духу.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
07.08.2025 16:06

Футбольний табір для українських дітей у Франції триває

20 юних футболістів із Дніпра, які вибороли перемогу у всеукраїнському...

02.08.2025 14:00

Світлана Грушко працюватиме на матчах дівочого чемпіонату світу-2025 (WU-17)

Українська асистентка арбітра Світлана Грушко працюватиме на поєдинках...

30.07.2025 14:00

Ветерани 45+ визначили найсильнішого: кубок їде до Львова

У Києві на стадіоні КНУ ім. Тараса Шевченка завершився фінальний етап&...

29.07.2025 10:00

Асамблея регіонів УАФ підтримала перехід до єдиної системи змагань в Україні

Ні для кого не секрет, що в Україні ніколи не існувало єдиної системи...

Підписатися на новини