Збірна України з пляжного футболу у плей-оф поступилася Франції і завершила виступ у відборі ЧС-2025

Сьогодні, 9 жовтня збірна України з пляжного футболу провела поєдинок 1/8 фіналу європейської кваліфікації ЧС-2025, яка триває в іспанському Кадісі.

Після перемог у групі F над Норвегією (8:2, 6:2) і поразки від Польщі (1:8) збірна України з пляжного футболу вийшла з другого місця в 1/8 фіналу відбору й сьогодні зустрілася з Францією (28-ме місце світового рейтингу BSWW).

Половину першого періоду українці шукали дорогу до воріт французів і знайшли її за допомогою Тимофія Листопада. Після порушення на ньому арбітр призначив пенальті, і сам постраждалий реалізував його потужним ударом у дев'ятку. А буквально за хвилину Ігор Левченко скористався помилкою голкіпера суперника й подвоїв перевагу синьо-жовтих. Однак французи не знітилися і наприкінці періоду скоротили відставання зусиллями Варрела — 2:1.

Початок другої 12-хвилинки залишився за нашою командою, і Андрій Пашко забив ще один м'яч у ворота суперника. Втім, триколірні не вгавали і знову звели перевагу українців до мінімуму після удару Госселіна зі стандарту.

Більше того, у третьому періоді збірна Франції зуміла зрівняти рахунок після влучного удару Брю — 3:3. Однак на 32-й хвилині Андрій Пашко наважився на дальній удар і знову вивів українців уперед. Але французи знайшли в собі сили відігратися ще раз за допомогою пенальті. Отже — 4:4, і матч перейшов в овертайм.

На жаль, у ньому синьо-жовті знову пропустили зі стандарту. Отже, 4:5 — поразка збірної України, яка не змогла пробитися у другий груповий раунд відбору ЧС-2025 і завершила виступ в європейській кваліфікації.

Відбір ЧС-2025. Європейська кваліфікація. 1/8 фіналу

Франція — Україна — 5:4 ОТ

Голи: Варрел (11), Госселін (21), Брю (28), Мезон (32, з пенальті), Баскуаз (37) — Листопад (6, з пенальті), І. Левченко (7), Пашко (16, 32).

Франція: Салазар, Нельсон, Гуерін, Родрігес, Салім, Артюфель, Констан, Варрел, Брю, Верньє, Файос, Мезон, Баскуаз, Госселін.

Україна: Неруш, Пославський, Пазенко, Глуцький, М. Левченко, А. Борсук, Листопад, І. Левченко, Зборовський, Пашко, Сіренко, Росс.

Попереджені: Варрел (4), Брю (6), Баскуаз (21), Верньє (35) — Листопад (5), І. Левченко (13), Зборовський (35).

Іспанія — Бельгія (19:00)

Переможці в плей-оф створять дві групи, по дві найкращі команди з яких отримають перепустки на ЧС-2025. В останній день змагань учасники відбору зіграють стикові матчі за розподіл місць на турнірі.

Другий груповий турнір та стикові поєдинки пройдуть 10—13 жовтня.

Нагадаємо, наступна світова першість із пляжного футболу відбудеться на Сейшельських островах у період із 1-го до 11 травня 2025 року.

08.10.2024 20:23

Збірна України з пляжного футболу вдруге перемогла Норвегію у відборі ЧС-2025 і у плей-оф зіграє із Францією

Сьогодні, 8 жовтня збірна України з пляжного футболу провела свій трет...

07.10.2024 15:14

ЧС-2025 з пляжного футболу. Збірна України поступилася Польщі в другому матчі відбору, але зіграє в плей-оф

Сьогодні, 7 жовтня збірна України з пляжного футболу провела свій друг...

05.10.2024 16:01

Збірна України з пляжного футболу розпочала відбірний турнір ЧС-2025 із розгромної перемоги над Норвегією

Сьогодні збірна України з пляжного футболу стартувала в європейській к...