Збірна України з пляжного футболу вдруге перемогла Норвегію у відборі ЧС-2025 і у плей-оф зіграє із Францією

Сьогодні, 8 жовтня збірна України з пляжного футболу провела свій третій поєдинок в європейській кваліфікації ЧС-2025, яка триває в іспанському Кадісі.

Після перемоги у групі F над Норвегією (8:2) і поразки від Польщі (1:8) збірній України з пляжного футболу ще раз довелося зійтися з норвежцями. Річ у тім, що після відмови перед турніром від участі у ньому збірних Румінії і Туреччини в кількох групах залишилося по три команди. Тож заради справедивості для визначення учасників плей-оф організатори вирішили провести додаткові стикові матчі між збірними, що посіли в цих групах другі та треті місця.

Тому підопічні Миколи Костенка зіграли сьогодні з Норвегією. У першому періоді вже на 3-й хвилині Іван Глуцький відкрив рахунок, а у другому на 14-й подвоїв його ударом зі стандарту. Коли ж на 19-й хвилині Тимофій Листопад утретє розписався у воротах норвежців, здавалося, що проблем у синьо-жовтих не виникне. Однак ще до другої перерви Рісангер та Паулос скоротили відставання своєї команди до мінімуму — 3:2.

Утім, на початку заключної 12-хвилинки Андрій Пашко на лівому фланзі накрутив опонента і влучно пробив у дальній кут. Коли ж Ігор Левченко на 28-й хвилині реалізував стандарт, доля матчу фактично визначилася. Далі настав час Андрія Борсука, який теж відмінно поцілив у ворота зі штрафного й поставив крапку в зустрічі.

Отже, 6:2 — перемога збірної України, яка завтра в плей-оф зустрінеться з Францією. Початок зустрічі — об 11:15 за київським часом.

Відбір ЧС-2025. Європейська кваліфікація. Група F

Україна — Норвегія — 6:2

Голи: Глуцький (3, 14), Листопад (19), Пашко (26), І. Левченко (28), А. Борсук (29) — Рісангер (21), Паулос (21).

Україна: Неруш, Пославський, Пазенко, Глуцький, М. Левченко, А. Борсук, Листопад, І. Левченко, Зборовський, Пашко, Сіренко, Росс.

Норвегія: Бреккен, Ага, Хага, Геллебаст, Лі, Рісангер, Паулос, Голанд, Бідро, Гаре, Лі Пак, Кандал.

Попереджені: А. Борсук (21), І. Левченко (36) — Гаре (29), Геллебаст (34).

19:00. Іспанія — Бельгія

Переможці в плей-оф створять дві групи, по дві найкращі команди з яких отримають перепустки на ЧС-2025. В останній день змагань учасники відбору зіграють стикові матчі за розподіл місць на турнірі.

Другий груповий турнір та стикові поєдинки пройдуть 10—13 жовтня.

Нагадаємо, наступна світова першість із пляжного футболу відбудеться на Сейшельських островах у період із 1-го до 11 травня 2025 року.

09.10.2024 12:36

Збірна України з пляжного футболу у плей-оф поступилася Франції і завершила виступ у відборі ЧС-2025

Сьогодні, 9 жовтня збірна України з пляжного футболу провела поєдинок...

07.10.2024 15:14

ЧС-2025 з пляжного футболу. Збірна України поступилася Польщі в другому матчі відбору, але зіграє в плей-оф

Сьогодні, 7 жовтня збірна України з пляжного футболу провела свій друг...

05.10.2024 16:01

Збірна України з пляжного футболу розпочала відбірний турнір ЧС-2025 із розгромної перемоги над Норвегією

Сьогодні збірна України з пляжного футболу стартувала в європейській к...