Жіноча збірна України з пляжного футболу поступилася Італії і втратила шанси на медалі Євроліги

Сьогодні жіноча збірна України з пляжного футболу провела свій другий поєдинок у Суперфіналі Євроліги-2024, що проходить в італійському містечку Альгеро.

Учора підопічні Юрія Клименка в напруженій боротьбі поступилися Португалії (3:4), а сьогодні їхнім суперником були господарки змагань —  італійки.

У першому періоді, незважаючи на відсутність свого лідера Юлії Костюк, що пропускала матч через дискваліфікацію, українки володіли ініціативою. Наші дівчата завдали кількох небезпечних ударів по воротах суперниць, але на місці була кіпер збірної Італії. Натомість чи не єдина небезпечна атака італійок завершилася голом у наші ворота — ударом бісіклетою відзначилася Дебора Натічіоні.

Друга 12-хвилинка стала продовженням першої. Наша команда атакувала більше, однак м'яч у ворота не йшов. Найкращий момент втратила Ірина Бавзенюк, яка залишилася перед порожніми воротами, але не змогла спрямувати м'яч у сітку.

У заключному періоді точилася жорстка боротьба, але захист явно переважав напад. Врешті-решт відігратися нашій команді так і не вдалося — 0:1. Таким чином, підопічні Юрія Клименка втратили всі шанси поборотися за медалі Євроліги й будуть змагатися за п'яте—восьме місця.

Наступний матч на турнірі жіноча збірна України зіграє 13 вересня із Чехією.

Євроліга-2024. Суперфінал. Жіночий турнір. Група А

12.09.2024

Італія — Україна — 1:0

Гол: Натічіоні (5).

Італія: Парноффі, Галлоні, Сантос, Масса, Ньєтанте, Пенцо, Ільяно, Піза, Феррацца, Веккьйоне, Натічіоні, Прівітера.

Україна: Терех, Кулик, Воловенко, Кліпаченко, Дубицька, Випасняк, Скибіна, Юрасова, Бавзенюк, Солдатенко, Бенедік.

Попереджені: Піза (5) — Випасняк (24), Дубицька (36).

Час початку матчу — київський.

14-го та 15 вересня відбудуться матчі плей-оф.

31.08.2024 20:01

Жіноча збірна України з пляжного футболу в серії пенальті переграла Португалію в другому матчі Євроліги-2024

Сьогодні жіноча збірна України з пляжного футболу провела свій другий...

29.05.2024 12:00

2024: що чекає на жіночу збірну України з пляжного футболу нинішнього року

Головний тренер жіночої збірної України з пляжного футболу Юрій Климен...

09.11.2023 15:01

Жіноча збірна України з пляжного футболу зберегла місце в топ-3 світового рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) учетверте поточного року...