Жіноча збірна України з пляжного футболу поступилася Португалії в першому матчі Суперфіналу Євроліги

Сьогодні жіноча збірна України з пляжного футболу стартувала в Суперфіналі Євроліги-2024, що проходить в італійському містечку Альгеро.

У своєму стартовому поєдинку на турнірі підопічні Юрія Клименка зустрілися зі збірною Португалії. У першому періоді ініціативою володіли наші суперниці, які створили кілька небезпечних моментів. На 5-й хвилині португалки отримали право на пенальті, однак Ема пробила повз ворота. В інших випадках добре зіграла Анастасія Терех, або гравчиням «селесао» знову-таки не вистачило влучності.

У другій 12-хвилинці перша ж вдала контратака українок призвела до взяття воріт. Маргарита Юрасова прорвалася лівим флангом і переграла кіпера суперниць. Ще через чотири хвилини та ж Юрасова асистувала Юлії Костюк, і остання розстріляла порожні ворота — 2:0. На жаль, за хвилину Костюк отримала друге попередження і достроково залишила поле.

А от початок заключного періоду став для нас провальним. Протягом двох хвилин Марта оформила дубль — 2:2. Ще через дві хвилини Кароліна вивела Португалію вперед. Однак на допомогу синьо-жовтим прийшла голкіпер Анастасія Терех, яка ударом через усе поле відновила рівновагу. І все ж останнє слово залишилося за нашими опонентками. Перемогу Португалії принесла Даніела не без невдалого для нас рикошету — 4:3.

Наступний матч на турнірі жіноча збірна України зіграє 12 вересня з Італією.

Євроліга-2024. Суперфінал. Жіночий турнір. Група А

10.09.2024

Португалія — Україна — 4:3

Голи: Марта (28, 30), Кароліна (32), Даніела (34) — Юрасова (15), Костюк (19), Терех (33).

Португалія: Барбара, Джаміла, Кароліна, Д. Флореш, Марта, Ема, Даніела, Беатріс, Андрея, Інеш, Феррейра, Крістіана.

Україна: Терех, Кулик, Костюк, Воловенко, Кліпаченко, Дубицька, Випасняк, Скибіна, Юрасова, Бавзенюк, Солдатенко, Бенедік.

Попереджена: Костюк (5).

Вилучена: Костюк (20).

Чехія — Італія (17:45)

Групи Суперфіналу жіночої Євроліги-2024 з пляжного футболу

Група А: Португалія, Україна, Італія, Чехія.

Група В: Іспанія, Польща, Англія, Швейцарія.

Календар матчів жіночої збірної України в Суперфіналі Євроліги-2024

12.09. Італія — Україна (17:45)

13.09. Україна — Чехія (11:15)

Час початку матчів — київський.

14-го та 15 вересня відбудуться матчі плей-оф.

15.09.2024 13:45

Жіноча збірна України з пляжного футболу здолала Чехію й виборола п'яте місце в Суперфіналі Євроліги-2024

Сьогодні жіноча збірна України з пляжного футболу провела свій заверша...

14.09.2024 11:10

Жіноча збірна України з пляжного футболу переграла Швейцарію й побореться за п'яте місце Суперліги-2024

Жіноча збірна України з пляжного футболу сьогодні зіграла свій перший...

08.09.2024 16:00

Юрій Клименко: «Настрій у нас переможний, і завдання залишається незмінним — медалі Євроліги»

Жіноча збірна України з пляжного футболу готується до Суперфіналу Євро...

01.09.2024 16:22

Жіноча збірна України з пляжного футболу перемогла Англію в завершальному матчі Євроліги-2024 в Назаре

Сьогодні жіноча збірна України з пляжного футболу провела свій третій...