«Лев матчу» Владислав Ванат: «Дякую уболівальникам за підтримку й сподіваюся, що буду продовжувати так і надалі»

Нападник збірної України Владислав Ванат став «Левом матчу» у поєдинку 2-го туру Ліги націй-2024/2025 проти команди Чехії (2:3).

За форварда синьо-жовтих віддали свої голоси 34% уболівальників. Нагадаємо, у зустрічі із чехами Владислав Ванат відзначився дебютним голом у складі збірної України. Після матчу нападник поділився своїми враженнями від гри.

«Приємні відчуття після дебютного гола за Україну, але були б приємніші, якби ми виграли. Дякую вболівальникам за підтримку і сподіваюся, що буду продовжувати так і надалі. Щодо самого поєдинку, то якби ми грали в першому таймі так, як у другому, усе було б набагато краще. На жаль, маємо що маємо.

Не можу сказати, що боротися з габаритними чехами було дуже важко. Так, ми поступалися в антропометрії, але забили два м'ячі головою. Це футбол, і тут немає порівнянь у зрості, хто вищий, а хто нижчий. Іде боротьба, й у кожного є шанс.

Нам додає впевненості другий тайм цього матчу. Адже в ньому ми грали набагато краще, ніж у першому. Окремо хочу відзначити наших уболівальників на трибунах. Здавалося, що їх було порівну із чехами. Велика їм подяка», — сказав Владислав Ванат.

Нагадаємо, що наступний поєдинок у Лізі націй збірна України проведе 11 жовтня в Познані проти Грузії.

10.09.2024 23:40

Ліга націй-2024/2025. Чехія — Україна — 3:2 (текстова трансляція)

Сьогодні у Празі відбудеться другий матч збірної України у дивізіоні В...

10.09.2024 15:00

Ліга націй. Чехія — Україна: інформація щодо телетрансляції матчу

Сьогодні в Празі національна збірна України проведе матч Ліги націй-20...

10.09.2024 10:00

Чехія: представляємо суперника збірної України в другому матчі Ліги націй-2024/2025

Сьогодні, 10 вересня в Празі збірна України проведе матч Ліги націй-20...

07.09.2024 23:42

Ліга націй-2024/2025. Україна — Албанія — 1:2 (текстова трансляція)

Сьогодні у Празі відбудеться перший матч збірної України у дивізіоні В...