Жіноча збірна України з пляжного футболу перемогла Англію в завершальному матчі Євроліги-2024 в Назаре

Сьогодні жіноча збірна України з пляжного футболу провела свій третій і останній поєдинок на етапі Євроліги-2024, що пройшов у португальському містечку Назаре.

У своєму стартовому матчі на престижному турнірі підопічні Юрія Клименка поступилися збірній Польщі (1:3), а в другому в серії пенальті переграли Португалію (1:1, 4:2 пен). Завершували змагання українки поєдинком проти Англії.

Перший період наші дівчата провели просто чудово, забивши англійкам три сухі м'ячі. Дублем відзначилася Анастасія Терех, ще один гол на рахунку Юлії Костюк — 3:0.

У другій 12-хвилинці Анастасія Кліпаченко довела перевагу синьо-жовтих до чотирьох м'ячів. і лише після цього англійки зуміли трохи скоротити відставання.

У заключному періоді голів не було, й українки здобули перемогу з рахунком 4:0. Після перемоги збірної Португалії над Польщею (3:1) виявилося, що наша команда посіла третє місце в групі А.

Євроліга-2024. Жіночий турнір. Група А

01.09.2024

Україна — Англія — 4:1

Голи: Терех (2, 10), Костюк (4), Кліпаченко (13) — Фішер (20).

Україна: Терех, Кулик, Костюк, Воловенко, Кліпаченко, Дубицька, Випасняк, Скибіна, Юрасова, Дячук, Солдатенко, Бенедік.

Англія: Паркер, Тревіс, Беррон-Кларк, Мартін, Д. Пові, Катріона, А. Пові, Елуаз, Фішер, Еванс.

4  Англія 3 0 0 0 0 0 3 3—14 0

Суперфінал Євроліги-2024 пройде в італійському Альгеро 10—15 вересня.

30.08.2024 15:49

Жіноча збірна України з пляжного футболу поступилася Польщі в стартовому матчі Євроліги-2024

Сьогодні жіноча збірна України з пляжного футболу стартувала на етапі...

29.08.2024 16:00

Наставник жіночої збірної України з пляжного футболу Юрій Клименко: «Наша мета — медалі Євроліги-2024»

Жіноча збірна України з пляжного футболу вчора вирушила до португальсь...

15.08.2024 16:00

Визначився розклад матчів жіночої збірної України з пляжного футболу в Євролізі-2024

Жіноча збірна України з пляжного футболу дізналася свій календар матчі...

11.08.2024 13:20

Жіноча збірна України з пляжного футболу залишається в чільній п'ятірці світового рейтингу BSWW

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) оновила рейтинг чоловічи...