Ліга конференцій. Житомирське «Полісся» вдруге програло «Олімпії» та завершило свій єврокубковий сезон

Житомирське «Полісся» зіграло матч-відповідь 2-го раунду кваліфікації Ліги конференцій проти словенської «Олімпії».

Єврокубковий дебют п’ятої команди минулого розіграшу УПЛ відбувся на полі суперника, у Любляні. Там підопічні Імада Ашура поступилися місцевій «Олімпії» — 0:2.

Сьогодні ж матч-відповідь на Міському стадіоні польського міста Гливиці українці розпочали просто блискуче. Вже на 1-й хвилині Назаренко отримав м'яч на лівому фланзі, зробив простріл до лінії штрафного, і Кушніренко завдав влучного удару — 1:0. Відзначимо, що цей гол став історичним — першим для «Полісся» в єврокубках.

На жаль, через 10 хвилин рахунок зрівнявся. Після довгої передачі на хід Флоруч підхопив м'яч у правому куті штрафного, обіграв Сарапія та влучно пробив у ближній кут.

На початку другої половини гри чудовий момент мав Гуцуляк, однак його удар головою прийняла на себе стійка воріт. Житомиряни продовжили атакувати й неодноразово були близькими до того, щоб знову вийти вперед. Особливо небезпечними були стандарти у виконанні нашої команди.

На жаль, забити українцям так і не вдалося. А от словенці на третій компенсованій хвилині це зробили. Дурдов пробив головою, дещо помилився наш голкіпер, і м'яч опинився в сітці воріт. 1:2 — «Полісся» завершило єврокубковий сезон.

Ліга конференцій-2024/2025. Другий кваліфікаційний раунд. Матч-відповідь

«Полісся» (Україна) — «Олімпія» (Словенія) — 1:2 (1:1)

Голи: Кушніренко (1) – Флоруч (11), Дурдов (90+3).

«Полісся»: Кудрик, Михайліченко, Сарапій, Чоботенко, Лукас Тейлор (Смоляков, 56), Крушинський (Пайшао, 56), Кушніренко (Мустафаєв, 90+1), Таллес (Козак, 68), Назаренко, Гуцуляк, Бристрич (Будківський, 68).

«Олімпія»: Відовшек, Суалехе, Мухамедбегович, Ратнік, Ж. Сілва, Агба (Таліссон, 90+4), Доффо, Баултам (Мотіка, 64), Педро Лукас (Пінту, 64), Флоруч (Брест, 70), Коїч (Дурдов, 64).

Арбітр: Мілош Міланович (Сербія).

Попереджені: Михайліченко (86) — Флоруч (62).

1 серпня. Гливиці. Міський стадіон.

Перший матч — 0:2.

01.08.2024 16:00

Українець Віктор Швецов працюватиме суддівським спостерігачем на матчі Ліги конференцій-2024/2025

Український спеціаліст Віктор Швецов виступить у ролі суддівського спо...

24.07.2024 17:00

Українські арбітри працюватимуть на матчі кваліфікації Ліги конференцій-2024/2025

На першому поєдинку другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій-2...

22.07.2024 15:28

Ліга конференцій: результати жеребкування третього кваліфікаційного раунду за участі представників України

Сьогодні в штаб-квартирі УЄФА відбулося жеребкування третього кваліфік...