Ліга чемпіонів. Київське «Динамо» в першому матчі другої кваліфікації розгромило сербський «Партизан»

Київське «Динамо» розпочало шлях у цьогорічній Лізі чемпіонів номінально домашнім матчем 2-го кваліфікаційного раунду проти сербського «Партизану».

Поєдинок відбувся в польському Любліні на стадіоні «Арена Люблін». Підопічні Олександра Шовковського чудово розпочали зустріч, створили кілька небезпечних моментів, але рахунок відкрили саме серби. Прикра помилка Олександра Караваєва на 22-й хвилині у власному штрафному призвела до 11-метрового у ворота киян. Його впевнено реалізував Матеус Сальданья.

Утім, динамівці не знітилися й продовжували атакувати. Їхні зусилля були винагороджені на 40-й хвилині, коли Микола Шапаренко в один дотик спрямував м'яч у верхню дев'ятку воріт Александара Йовановича після короткої передачі Владислава Кабаєва — 1:1.

Дедалі більше. За дві хвилини Володимир Бражко вивів киян уперед. М'яч після його удару з кута штрафного влучив у стійку й уже потім у сітку. А ще за чотири хвилини виправився й Олександр Караваєв — 3:1.

Після перерви біло-сині продовжили тиснути, і на 55-й хвилині Владислав Кабаєв протягнув м'яч мало не через третину поля й завершив свій прохід класним ударом у кут воріт. Однак невдовзі нагадав про себе й суперник. На 66-й хвилині Матеус Сальданья оформив дубль і скоротив відставання «Партизана» — 2:4.

І все ж останнє слово залишилося за українцями. Спочатку після чудового удару зі штрафного у виконанні Володимира Бражка кіпер сербів відбив м'яч на Назара Волошина, а той відпасував Денису Попову, який не схибив. А вже в компенсований час Олександр Піхальонок краще за всіх розібрався у штрафному суперника.

Отже, 6:2 — чудова перемога київського «Динамо».

Ліга чемпіонів. 2-й кваліфікаційний раунд. Перший матч

«Динамо» (Україна) — «Партизан» (Сербія) — 6:2 (3:1)

Голи: Шапаренко (40), Бражко (42), Караваєв (45+1), Кабаєв (55), Попов (83), Піхальонок (90+2) — Сальданья (22, з пенальті, 66).

«Динамо»: Бущан, Вівчаренко, Попов, Дячук, Караваєв (Малиш, 46), Шапаренко (Лонвейк, 86), Бражко (Андрієвський, 86), Буяльський (Піхальонок, 46), Кабаєв, Ванат, Ярмоленко (Волошин, 69).

«Партизан»: А. Йованович, Антич, Муякич, Маркович, Де Медіна (Филипович, 60), Захид (Натхо, 60), Го Ен Чжун (Шчекич, 46), Арріага, Калюлю (Трифунович, 77), Сальданья, Ксандер (Ібрагим, 60).

Попереджені: Бражко (47) — Сальданья (2), Де Медіна (11), Арріага (81).

Арбітр: Крістіан Дінгерт (Німеччина).

Матч-відповідь 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між «Партизаном» і «Динамо» відбудеться 31 липня в Белграді.

23.07.2024 10:00

Сьогодні для України розпочинається єврокубкова кампанія сезону-2024/2025

Сьогодні, 23 липня матчем другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіон...

22.07.2024 13:14

Ліга чемпіонів. Визначився потенційний суперник «Динамо» в третьому кваліфікаційному раунді

Сьогодні в штаб-квартирі УЄФА відбулося жеребкування третього кваліфік...

22.07.2024 09:00

Сьогодні відбудеться жеребкування трьох єврокубкових турнірів сезону-2024/2025

Сьогодні, 22 липня відбудеться жеребкування третього кваліфікаційного...

19.06.2024 13:20

Ліга чемпіонів. «Динамо» у другому кваліфікаційному раунді зіграє із сербським «Партизаном»

Сьогодні в штаб-квартирі УЄФА відбулося жеребкування другого кваліфіка...