Збірна України в Кишиневі розгромила Молдову в товариському матчі

11 червня збірна України в межах підготовки до Євро-2024 зіграла товариський матч у Кишиневі проти команди Молдови.

Сьогодні синьо-жовті провели генеральну репетицію перед фінальним турніром, який розпочнеться для них 17-го числа. Раніше підопічні Сергія Реброва зіграли з Німеччиною (0:0) та Польщею (1:3), а тепер вирушили в гості до Молдови. Порівняно з минулою грою місце в стартовому складі нашої команди зберегли лише Миколенко й Судаков.

Фото Дана Балашова

Уже на 2-й хвилині наша команда відкрила рахунок — Матвієнко вибив м’яч головою вперед, а Яремчук скористався помилкою візаві та влучно пробив під поперечину. Українці продовжили володіти ініціативою, наступний момент виник також у Яремчука, який не зумів переграти кіпера, завершуючи контратаку. Згодом Роман створив момент для Циганкова, але той запустив м’яч вище цілі.

У середині першого тайму травми зазнав Миколенко, якого замінив Зінченко. Українці продовжували створювати моменти, можна пригадати удари Матвієнка й Шапаренка. На 43-й хвилині наші хлопці забили вдруге — класну комбінацію завершив Циганков після обіграшу із Судаковим.

У перерві Яремчука змінив Довбик, який невдовзі відправив м’яч у сітку після розрізного паса Судакова. Незабаром Райлян здійснив подвійний сейв після ударів Мудрика й Коноплі. На 54-й хвилині Судаков у дотик обігрався з Довбиком і забив четвертий м’яч збірної України. Молдовани відповіли на це неточним ударом Стіне зі штрафного.

Надалі темп гри дещо впав, а під кінець зустрічі господарі пішли вперед. Так, на 76-й хвилині Постолакі змусив вступити в гру Луніна. Був момент у Клещенка, який після стандарту промахнувся з підбору, пізніше в площину пробив Каймаков. Уже в компенсований час Бабогло після кутового пробачив нашу команду. У підсумку маємо перемогу — 4:0.

Товариський матч національних збірних

Молдова — Україна — 0:4 (0:2)

Голи: Яремчук (2), Циганков (43), Довбик (49), Судаков (54).

Молдова: Райлян, Кожокару, Кречун, Бабогло, Посмак (Мудрак, 60), Рябчук, Раце (к) (Богачук, 78), Іоніце (Постолакі, 46), Моцпан (Стіне, 46), Ніколаєску (Н. Клещенко, 60), Дамашкан (Каймаков, 46).

Запасні: Чеботарь, Аврам, Мандриченко, Марандич, Кожокарь, С. Плетіке, Ревенко, М. Плетіке.

Тренер: Сергій Клещенко.

Україна: Лунін, Конопля, Забарний, Матвієнко, Миколенко (Зінченко, 30), Циганков (Ярмоленко, 68), Шапаренко (Маліновський, 78), Степаненко (к) (Бражко, 68), Мудрик (Зубков, 68), Судаков, Яремчук (Довбик, 46).

Запасні: Бущан, Трубін, Сваток, Таловєров, Сидорчук, Бондар, Тимчик, Ванат, Михайліченко.

Тренер: Сергій Ребров.

Арбітр: Андрей Чівулете (Румунія).

Попереджені: Ярмоленко (73), Конопля (84).

11 червня. Кишинів. Стадіон «Зімбру».

Наступного дня, 12 червня, наша збірна прибуде до місця постійної дислокації на Євро-2024 — містечка Вісбаден.

27.06.2024 14:00

Олександр Тимчик: «Хочу подякувати нашим уболівальникам, у першу чергу — нашим військовим»

Захисник національної збірної України Олександр Тимчик прокоментував н...

27.06.2024 09:00

Президент України Володимир Зеленський підтримав національну збірну після нічиєї з Бельгією на Євро-2024

Президент України Володимир Зеленський розмістив допис у своєму акаунт...

26.06.2024 23:59

Фінальний турнір Євро-2024: календар, табло, регламент

Чемпіонат Європи 2024 року проходить в Німеччині із 14 червня до 14 ли...

26.06.2024 22:15

Сергій Ребров: «Треба пережити цей день і завтра починати працювати»