Збірна України у Варшаві поступилася Польщі в товариському матчі

7 червня збірна України в межах підготовки до Євро-2024 провела товариський матч у Варшаві проти команди Польщі.

Сьогодні синьо-жовті зіграли свій другий поєдинок перед фінальним турніром. Сергій Ребров повністю змінив стартовий склад порівняно з грою з Німеччиною (0:0). Відзначимо повернення на поле після травми Миколенка.

Фото Дана Балашова

Господарі зуміли забити швидкий гол — під час кутового ніхто не завадив Валюкевичу відправити м’яч у ворота. Згодом небезпечно над поперечиною пробив Зелінський, Бущан виручив після удару Букси. На 16-й хвилині поляки подвоїли перевагу — Зелінський виконав передачу до штрафного, а м’яч гулькнув у дальній кут воріт Бущана.

Лише після цього наша збірна провела декілька гострих атак, але до акцентованих ударів справа не доходила. Натомість поляки забили втретє — подачу Скураша з кутового завершив Романчук. Синьо-жовті могли одразу ж сквитати один гол, але Тимчик після передачі Довбика не переграв кіпера.

Під кінець тайму наша команда продовжила небезпечно атакувати, можна пригадати неточний дальній удар Маліновського. На 41-й хвилині синьо-жовті таки забили — Маліновський віддав уперед на Довбика, а той розібрався із захисниками та Скорупським.

У дебюті другого тайму Скураш із хорошої позиції пробив вище, пізніше він же перевірив Бущана з-за меж штрафного. Гості відповіли небезпечним ударом Довбика, який після рикошету пройшов повз. Наступний небезпечний момент стався аж на 74-й хвилині, коли Бущан парирував удар Букси головою після стандарту.

Українці відповіли небезпечним ударом Судакова після закидання Мудрика — кіпер відбив. Тут же отримав свій шанс Зінченко, але пробив повз ціль. Ще кілька класних атак синьо-жовтих так і не завершилися небезпекою. У поляків можна відзначити удари Левандовського й Пухача, які потягнув Бущан. У компенсований час Мудрик здорово віддав на хід Ванату, але того випередив Скорупський. У підсумку наша команда поступилася — 1:3.

Товариський матч національних збірних

Польща — Україна — 3:1 (3:1)

Голи: Валюкевич (11), Зелінський (16), Романчук (30) — Довбик (41).

Польща: Скорупський, Валюкевич (Берешинський, 61), Саламон, Ківйор, Скураш, Зелінський (к) (Левандовський, 61), Романчук (Модер, 61), Залевський (Пухач, 72), Букса, С. Шиманський, Мілік (Урбанський, 5, Калужинський, 61).

Запасні: Щенсний, Булка, Бохневич, Гросицький.

Тренер: Міхал Пробеж.

Україна: Бущан, Тимчик, Таловєров, Бондар, Миколенко (Зінченко, 46), Ярмоленко (к) (Циганков, 70), Маліновський (Михайліченко, 70), Сидорчук, Зубков (Мудрик, 70), Довбик (Ванат, 76), Судаков (Шапаренко, 81).

Запасні: Трубін, Лунін, Конопля, Сваток, Степаненко, Яремчук, Забарний, Бражко, Матвієнко.

Тренер: Сергій Ребров.

Арбітр: Ендрю Медлі (Англія).

Попереджені: Тимчик (49), Маліновський (56), Таловєров (86).

7 червня. Варшава. Національний стадіон.

Заключною грою передтурнірного збору стане поєдинок із національною командою Молдови 11 червня в Кишиневі (квитки). Початок зустрічі — о 19:00 за київським часом.

Наступного дня, 12 червня, збірна прибуде до місця постійної дислокації на Євро-2024 — містечка Вісбаден.