Олімпійська збірна України на турнірі у Франції здолала команду Панами

Сьогодні, 8 червня олімпійська збірна України поєдинком із командою Панами продовжила свій виступ на міжнародному турнірі у Франції Tournoi Maurice Revello.

Раніше підопічні Руслана Ротаня здолали Індонезію (3:0) та Італію (4:0). Тепер же синьо-жовті протистояли команді Панами. Поєдинок проходив у місті Фос-сюр-Мер.

Фото Анатолія Репіна

Уже на 1-й хвилині матчу Волошин перехопив м’яч, увійшов до штрафного, але кіпер перевів його удар у стійку. Наші хлопці володіли ініціативою й регулярно пробивали по воротах. На 25-й хвилині непоганою спробою відзначився Волошин. Незадовго до перерви він же небезпечно пробив над поперечиною, також хороший момент змарнував Краснопір. Панамці лише зрідка вибігали в контратаки, утім, зуміли не пропустити в першому таймі.

На початку другої половини зустрічі всі удари українців блокували опоненти. На 62-й хвилині синьо-жовті таки забили — після скидки Михайленка рахунок відкрив Волошин. Панама могла одразу ж відігратися, але Орельєну забракло влучності. На 66-й хвилині Ярмолюк, який нещодавно вийшов на заміну, збільшив перевагу українців, скориставшись помилкою кіпера. Надалі команди обмінялися ударами в площину від Мендеса та Хланя. У підсумку збірна України здобула третю перемогу поспіль — 2:0.

Наступний поєдинок на міжнародному турнірі синьо-жовті проведуть 10 червня проти команди Японії.

Міжнародний турнір серед збірних U-23 Tournoi Maurice Revello

Україна (U-23) Панама (U-23) — 2:0 (0:0)

Голи: Волошин (62), Ярмолюк (66).

Україна (U-23): Нещерет, Брагару, Павлюк, Михавко, Драмбаєв (Мартинюк, 69), Синчук (Хлань, 69), Сігеєв, Михайленко (к), Волошин (Федор, 84), Кучерявий (Ярмолюк, 61), Краснопір (Сікан, 61).

Запасні: Фесюн, Єрмаков, Шостак, Рубчинський, Салюк, Велетень, Батагов, Крупський.

Тренер: Руслан Ротань.

Панама (U-23): Дімас, Тельйо, Санчес, Пердомо, Девіс, Карраскілья (Мендес, 77), Арройо (Мурільйо, 90), Веліс (Моран, 61), Філліпс (Гевара, 61), Альварадо (Контрерас, 77), Орельєн (к).

Запасні: Перес, Родрігес, Лопес, Матос, Пінсон, Філдс, Леніс, Еррера.

Тренер: Хорхе Делі Вальдес.

Арбітр: Вероніка Бернацька (Киргизстан).

Попереджені: Веліс (7), Девіс (45+2), Філліпс (58).

Груповий етап

Група А: Кот-д’Івуар, Мексика, Південна Корея, Саудівська Аравія, Франція.

Група В: Індонезія, Італія, Панама, Україна, Японія.

Олімпіада-2024. Переможцем жіночого футбольного турніру стала команда США

Сьогодні на паризькому стадіоні «Парк де Пренс» відбувся ф...

09.08.2024 21:50

Чоловічий футбольний турнір Олімпійських ігор-2024: табло і регламент

Чоловічий футбольний турнір Олімпійських ігор-2024 тривав в семи міста...

09.08.2024 21:48

Олімпіада-2024. Переможцем чоловічого футбольного турніру Ігор стала команда Іспанії

31.07.2024 13:00

Олег Федор: «Шкода, що не вдалося подарувати вболівальникам перемогу»

Півзахисник олімпійської збірної України Олег Федор прокоментував поєд...