Олімпійська збірна України на турнірі у Франції розгромила команду Італії

Сьогодні, 6 червня олімпійська збірна України поєдинком із командою Італії продовжила свій виступ на міжнародному турнірі у Франції Tournoi Maurice Revello.

У стартовому матчі підопічні Руслана Ротаня перемогли команду Індонезії — 3:0. Тепер же на них чекала зустріч зі збірною Італії, яка також взяла три очки в першому турі, не без проблем обігравши японців — 4:3. Поєдинок проходив у місті Обань.

Фото Анатолія Репіна

Перші пів години гри пройшли в боротьбі майже без моментів. А потім збірна України відкрила рахунок: Мартинюк запустив флангом Хланя, який увійшов до штрафного й здорово поклав у дальній кут. До перерви в синьо-жовтих перевірили кіпера Федор і Салюк, в італійців пригадується промах Гіларді з убивчої позиції.

На 53-й хвилині українці подвоїли перевагу — з пасу Федора розкішний дальній удар удався Мартинюку. Пізніше спрямував м’яч у сітку Сікан, зігравши на добиванні після заблокованої спроби Хланя. На 71-й хвилині ще один гол нашої команди організували футболісти, які щойно вийшли на заміну, — Ярмолюк асистував Волошину. Згодом хороший момент упустив Краснопір. Тож у підсумку підопічні Руслана Ротаня впевнено перемагають — 4:0.

Наступний поєдинок на міжнародному турнірі синьо-жовті проведуть 8 червня проти команди Панами.

Міжнародний турнір серед збірних U-23 Tournoi Maurice Revello

Україна (U-23) — Італія (U-21) — 4:0 (1:0)

Голи: Хлань (31), Мартинюк (53), Сікан (64), Волошин (71).

Україна (U-23): Фесюн, Крупський, Салюк (Павлюк, 85), Батагов, Мартинюк, Рубчинський, Шостак (Сігеєв, 78), Велетень (Волошин, 70), Федор (Ярмолюк, 70), Хлань, Сікан (к) (Краснопір, 70).

Запасні: Нещерет, Єрмаков, Драмбаєв, Михайленко, Брагару, Кучерявий, Михавко, Синчук.

Тренер: Руслан Ротань.

Італія (U-21): Дзаккі, Дзанотті, Гіларді, Бонфанті, Веролі, Фаббіан (к) (Тонгія, 46), Фатіканті (Цуккон, 46), Ндур, Вольпато (Фіні, 58), Черрі (Раймондо, 46), Еспозіто (Пізіллі, 75).

Запасні: Рінальді, Сассі, Туррікк’я, Коуда, П'єраньйоло, Бертола, Далле Мура, Хаса, Б’янко, Фонтанароза.

Тренер: Карміне Нунціата.

Арбітр: Анціно Тванянюква (Намібія).

Попереджені: Велетень (43) — Дзанотті (42), Фіні (83), Цуккон (87).

6 червня. Обань. Stade De Lattre de Tassigny.

Груповий етап

Група А: Кот-д’Івуар, Мексика, Південна Корея, Саудівська Аравія, Франція.

Група В: Індонезія, Італія, Панама, Україна, Японія.

Олімпіада-2024. Переможцем жіночого футбольного турніру стала команда США

Сьогодні на паризькому стадіоні «Парк де Пренс» відбувся ф...

09.08.2024 21:50

Чоловічий футбольний турнір Олімпійських ігор-2024: табло і регламент

Чоловічий футбольний турнір Олімпійських ігор-2024 тривав в семи міста...

09.08.2024 21:48

Олімпіада-2024. Переможцем чоловічого футбольного турніру Ігор стала команда Іспанії

31.07.2024 13:00

Олег Федор: «Шкода, що не вдалося подарувати вболівальникам перемогу»

Півзахисник олімпійської збірної України Олег Федор прокоментував поєд...