Рівненська область четвертою в Україні прийняла футбольний фестиваль для дітей-переселенців «Україна — єдина. Луганщина — це Україна»

На Рівненщину з проєктом «Україна — єдина. Луганщина — це Україна» завітав голова Луганської обласної асоціації футболу Ігор Шопін. Спільно з Олегом Кучером, головою Рівненської обласної асоціації футболу, та тренерами Євгеном Колесніком та Ігорем Косенком для дітей-переселенців та дітей з інвалідністю було організовано футбольний фестиваль. 

Рівненщина стала четвертою областю, куди голова Луганської обласної асоціації футболу приїжджає з фестивалем «Україна — єдина. Луганщина — це Україна». Ігор Шопін наголошує, що асоціація наразі акцентує увагу на дітях та дитячих тренерах, які були змушені залишити рідні домівки й шукати прихистку деінде. 

«Ми намагаємося підтримувати зв’язок. Були вже на Закарпатті, Кіровоградщині, Житомирщині. Багато де по Україні наші тренери працевлаштувалися, намагаємося всіх тримати в полі зору. Також шукаємо дітей-переселенців із Луганщини, організовуємо для них активності, даруємо подарунки. Хочемо, щоб вони розуміли, що вони не самі й що вони не забуті. Це все робимо спільно з Луганською обласною військовою адміністрацією. Долучаються також наші друзі на місцях, як-от сьогодні Рівненська обласна асоціація футболу», — розповів Ігор Шопін.

У фестивалі взяли участь 26 дітей. Очільник ЛОАФ провів розминку, кілька естафет та конкурсів, а наприкінці дітей розділили на три команди, і вони мали змогу зіграти у футбол за коловою системою.  

НОВИНИ ПО ТЕМІ
22.07.2024 17:46

Відбулося жеребкування мінітурніру за право замінити в УПЛ-2024/2025 СК «Дніпро-1» (Дніпро)

Сьогодні, як і анонсувалося, відбулося жеребкування півфінальних пар м...

20.07.2024 15:00

«Інклюзивні футбольні секції» на Київщині

Соціальний проєкт Української асоціації футболу та Київського об&rsquo...

19.07.2024 12:00

«Відкриті уроки футболу» завітали до села Борщовичі, що на Львівщині

Львівська асоціація футболу продовжує реалізовувати традиційний всеукр...

19.07.2024 10:00

У Львові відбудеться тренувальний збір арбітринь КА УАФ

Із 19-го до 22 липня у Львові проходитиме тренувальний збір арбітринь...

Підписатися на новини