Асамблея регіонів УАФ провела засідання в столичному Будинку футболу

В Будинку футболу відбулося засідання Асамблеї регіонів УАФ. Нагадаємо, що її створення ініціював президент Української асоціації футболу Андрій Шевченко.

«Асамблея регіонів має стати платформою для комунікації обласних асоціацій та УАФ і готуватиме для подальшого затвердження виконкомом пропозиції з питань, що стосуються розвитку футболу в регіонах», — зазначав Андрій Шевченко.

На попередньому засіданні 18 березня було обрано Раду Асамблеї регіонів УАФ, до якої ввійшли голова Закарпатської асоціації футболу Іван Дуран, голова Кіровоградської обласної асоціації футболу Віктор Безсмертний та перший заступник голови Харківської обласної асоціації футболу Віктор Коваленко.

Саме під головуванням Івана Дурана пройшло засідання Асамблеї регіонів 17 квітня, участь в якому, крім керівників регіональних асоціацій, узяли президент УАФ Андрій Шевченко, перший віце-президент Павло Бойчук, віце-президент Олександр Шевченко, генеральний секретар Ігор Грищенко та представники Комітету арбітрів УАФ на чолі з Катериною Монзуль.

Під час засідання присутні зокрема обговорили формат, терміни та положення проведення Кубку чемпіонів України, в якому мають брати участь переможці регіональних змагань.

Також присутні говорили про принципи формування списків дітей, які постраждали від військових дій, для відпочинку у спортивних таборах за кордоном.

Тривалою була дискусія щодо взаємодії регіональних асоціацій з комітетом арбітрів, зокрема — у формуванні списків арбітрів для обслуговування змагань під егідою УАФ.

Учасників Асамблеї регіонів також було проінформовано про пропозиції комітету дитячо-юнацького футболу щодо покращення контролю за проведенням дитячо-юнацьких турнірів у регіонах, а також про ініціативу щодо створення Асоціації дитячо-юнацьких тренерів. Також було домовлено про співпрацю під час визначення механізмів атестації дитячо-юнацьких футбольних шкіл усіх форм власності та для заохочення тренерів за підготовку футболістів у дитячому віці.

Крім того, члени Асамблеї регіонів визначили чотири кандидатури для делегування до Комітету розвитку футболу УАФ. Ними стали Ярослав Дерев'янко (Асоціація футболу Дніпропетровської області), Дмитро Сєрогодський (Одеська обласна футбольна асоціація), Віталій Мокієнко (Запорізька обласна асоціація футболу) та Дмитро Андрієшин (Асоціація футболу Тернопільщини).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
24.05.2024 19:02

Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ ухвалив низку рішень

Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ ухвалив низку рішень щодо вилуче...

23.05.2024 14:02

На Івано-Франківщині продовжилася програма з пошуку юних футбольних талантів FIFA Talent Development Scheme

21 травня до Калуської громади на Івано-Франківщині з метою тестування...

Підписатися на новини