Vbet Кубок України-2023/2024: «Ворскла» обіграла «Полісся» і стала другим фіналістом турніру

У півфінальному поєдинку Vbet Кубку України сезону-2023/2024 в Житомирі полтавська «Ворскла» обіграла місцеве «Полісся».

Початок гри пройшов на рівних, потім був спалах активності з кількома ударами від гравців «Ворскли». Поліщуки відповіли своїми моментами, зокрема в стійку поцілив Будківський. На 45-й хвилині полтавці відкрили рахунок — Степанюк у штрафному скинув на Мякушка, який переграв кіпера.

У другому таймі гості зосередилися на утриманні результату й контратаках, а підопічні Сергія Шищенка старалися тиснути біля чужих воріт. На 78-й хвилині «Ворскла» відправила м’яч у сітку, але Степанюк зробив це з офсайду.

Затим гра перервалася через повітряну тривогу. Одразу ж після повернення команд на поле «Полісся» заробило пенальті, але Будківський не зумів переграти Ісенка. У підсумку «Ворскла» втримала перевагу та пробилася до фіналу Кубку України, який вона вже вигравала у 2009 році. Вирішальне протистояння із «Шахтарем» відбудеться 15 травня в Рівному.

Додамо, що на 62-й хвилині в складі «Полісся» на заміну вийшов футболіст збірної України Богдан Михайліченко.

Vbet Кубок України-2023/2024. 1/2 фіналу

03.04.2024

«Шахтар» (Донецьк) — «Чорноморець» (Одеса) — 4:1

04.04.2024

«Полісся» (Житомир) — «Ворскла» (Полтава) — 0:1 (0:1)

Гол: Мякушко (45).

На 81-й хвилині Будківський («П») не реалізував пенальті (воротар).

«Полісся»: Бойко, Кравець (Михайліченко, 62), Шабанов, Чоботенко, Смоляков, Кушніренко (Ндукве, 79), Крушинський, Танковський (Луіфер, 46), Козак (Петряк, 62), Фортюне (Назаренко, 46), Будківський (к). Запасні: Таллес Коста, Мустафаєв, Кравченко, Кудрик. Тренер: Сергій Шищенко.

«Ворскла»: Ісенко, Пердута (к), Сіссоко, Кане (Глущенко, 71), Бацула, Степанюк, Крупський, Челядін (Павлюк, 71), Хрипчук, Мякушко (Корнієнко, 89), Ковталюк (Феліпе, 90+3). Запасні: Домолега, Галас, Нестеренко, Толі, Рамірес. Тренер: Сергій Долганський.

Житомир. Центральний стадіон. 1427 глядачів. Арбітр — Козиряцький М. С. (Запоріжжя), асистенти арбітра — Висоцький В. О. (Запоріжжя), Марченко Д. Г. (Чернігів), четвертий арбітр — Романов В. М. (Дніпро), спостерігач арбітражу — Плужник О. О. (Харків). Арбітр ВАА — Пасхал І. Ю. (Херсон), асистент ВАА — Володін В. В. (Херсон), спостерігач ВАА — Дердо В. Г. (Чорноморськ). Делегат УАФ — Таран А. М. (Київська обл.).

Попереджені: Пердута (59), Челядін (64), Сіссоко (74), Ісенко (90+3).

Vbet Кубок України-2023/2024. 1/2 фіналу: офіційні дані

Фінал

15 травня 2024 року. Рівне. Стадіон «Авангард».

20.04.2024 12:00

Vbet Кубок України-2023/2024: визначено час початку фінального матчу «Ворскла» — «Шахтар»

Дирекція з проведення Vbet Кубку України сезону-2023/2024 визначи...

03.04.2024 20:00

Vbet Кубок України-2023/2024: «Шахтар» обіграв «Чорноморець» і став першим фіналістом турніру

У півфінальному поєдинку Vbet Кубку України сезону-2023/2024 у Львові...

03.04.2024 10:00

Vbet Кубок України-2023/2024: в очікуванні матчів 1/2 фіналу

Сьогодні та завтра, 3-го та 4 квітня, у Львові та Житомирі пройдуть по...

27.01.2024 14:00

Vbet Кубок України-2023/2024. Жеребкування 1/2 фіналу відбудеться 29 січня (наживо — із 13:00 на YouTube-каналі УАФ)

У понеділок, 29 січня у столичному Будинку футболу відбудеться жеребку...