Vbet Кубок України-2023/2024: «Шахтар» обіграв «Чорноморець» і став першим фіналістом турніру

У півфінальному поєдинку Vbet Кубку України сезону-2023/2024 у Львові донецький «Шахтар» розгромив одеський «Чорноморець».

Команди досить швидко обмінялися голами. На 12-й хвилині Судаков увійшов до штрафного й прострілив, а Сікан відкрив рахунок. Згодом під час атаки «Чорноморця» м’яч відскочив до Штогріна, який розстріляв ворота Різника.

Під кінець тайму «Шахтар» притиснув опонентів. Спершу Бондаренко поцілив у стійку, а потім він же реалізував пенальті за фол Салюка на Егіналду.

На початку другої половини гри Судаков збільшив перевагу гірників, протягнувши м’яч через половину поля і влучно пробивши в дальній кут. Невдовзі хороший момент упустив Егіналду, пізніше кілька непоганих атак провів «Чорноморець».

На 79-й хвилині Судаков отримав пас від Траоре, протягнув м’яч, розхитав суперника й оформив дубль, тим самим знявши всі питання. Тож у підсумку — 4:1, і донеччани крокують до фіналу Кубку України, який вони вигравали вже 13 разів.

У складі «Шахтаря» на поле виходили гравці, які викликалися на березневий збір національної команди: Матвієнко, Конопля, Бондар, Судаков (два голи, гольовий пас, замінений на 81-й хвилині), Сікан (гол, замінений на 69-й хвилині), Зубков (вийшов на заміну на 69-й хвилині).

Vbet Кубок України-2023/2024. 1/2 фіналу

03.04.2024

«Шахтар» (Донецьк) — «Чорноморець» (Одеса) — 4:1 (2:1)

Голи: Сікан (12), Бондаренко (45, з пенальті), Судаков (51, 79) — Штогрін (18).

«Шахтар»: Різник, Бондар, Егіналду (Зубков, 69), Криськів, Судаков (Марлон, 81), Сікан (Траоре, 69), Азаров (Педріньйо, 46), Бондаренко, Матвієнко (к), Конопля, Кевін (Степаненко, 69). Запасні: Рудько, Гочолейшвілі, Міроші, Назарина. Тренер: Маріно Пушич.

«Чорноморець»: Варакута, Путря (к), Салюк, Гучек (Шаповал, 86), Єрмаков, Васильєв, Брагару (Огіря, 86), Авагімян, Штогрін, Бойчук (Ієде, 86), Бадібанга (Альваренга, 86). Запасні: Білик, Вічний, Ситников, Присяжнюк, Зе Гомес. Тренер: Роман Григорчук.

Львів. Стадіон «Арена Львів». 674 глядачі. Арбітр — Копієвський В. В. (Кропивницький), асистенти арбітра — Корнійко О. С. (Миргород), Трехліб Я. М. (Дніпро), четвертий арбітр — Коваленко А. А. (Полтава), спостерігач арбітражу — Шандор А. А. (Львів). Арбітр ВАА — Деревінський О. О. (Хмельницький), асистент ВАА — Єрмоленко Р. М. (Чернігів), спостерігач ВАА — Можаровський Ю. А. (Львів). Делегат УАФ — Супрунюк А. Л. (Луцьк).

Попереджені: Азаров (16) — Бадібанга (у перерві).

04.04.2024

«Полісся» (Житомир) — «Ворскла» (Полтава) 18:00

Vbet Кубок України-2023/2024. 1/2 фіналу: офіційні дані

Фінал

15 травня 2024 року. Рівне. Стадіон «Авангард».

20.04.2024 12:00

Vbet Кубок України-2023/2024: визначено час початку фінального матчу «Ворскла» — «Шахтар»

Дирекція з проведення Vbet Кубку України сезону-2023/2024 визначи...

04.04.2024 20:41

Vbet Кубок України-2023/2024: «Ворскла» обіграла «Полісся» і стала другим фіналістом турніру

У півфінальному поєдинку Vbet Кубку України сезону-2023/2024 в Житомир...

03.04.2024 10:00

Vbet Кубок України-2023/2024: в очікуванні матчів 1/2 фіналу

Сьогодні та завтра, 3-го та 4 квітня, у Львові та Житомирі пройдуть по...

27.01.2024 14:00

Vbet Кубок України-2023/2024. Жеребкування 1/2 фіналу відбудеться 29 січня (наживо — із 13:00 на YouTube-каналі УАФ)

У понеділок, 29 січня у столичному Будинку футболу відбудеться жеребку...