У Житомирі пройшли курси підвищення кваліфікації вчителів фізкультури за напрямком «Футбол»

Упродовж декількох днів у Житомирі на «Спартак-Арені» проводилися курси підвищення кваліфікації вчителів фізичної культури за напрямком «Футбол».

Навчання проходило в очній формі курсів підвищення кваліфікації, а також навчальних тренінгів і семінарів. Програма реалізовувалася через лекційні, семінарські й практичні заняття.

Теоретичні заняття проводили перший заступник голови Житомирської обласної асоціації футболу Володимир Дорошенко та методист ЖОІППО Андрій Гошко, практичні заняття — учитель ЗОШ № 5 міста Коростень Ігор Охрімчук, який увійшов до десятки найкращих учителів фізкультури України.

Фото ЖОАФ

Завдяки курсам 27 учителів області мали змогу ознайомитися із сучасними тенденціями й актуальними питаннями розвитку шкільного футболу в Україні та в окремих регіонах відповідно до концепції «Нова українська школа» та в умовах децентралізації; засвоїти основні поняття, терміни й правила гри у футбол та можливості їхнього вивчення у школі; оволодіти основами організації та методики проведення уроку футболу в школі, методикою навчання елементам техніки футболу за шкільною програмою.

Виконавчий директор обласної асоціації футболу Руслан Маєвський також відвідав курси та побажав учителям вдало закріпити здобуті навички й застосовувати їх на практиці.

Фото ЖОАФ

Після завершення курсів учителі отримали сертифікати та D-диплом. Тренерська ліцензія «D-диплом УАФ» є початковим рівнем у системі навчання тренерів.

Нагадаємо, що програма курсів розроблена Українською асоціацією футболу та рекомендована Міністерством освіти і науки України та реалізовується спільно із Житомирською обласною асоціацією футболу й Житомирським ОІППО.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
22.05.2024 12:00

«Відкриті уроки футболу» в Конотопі, що на Сумщині, — для дітей, постраждалих від війни

У Конотопі, що на Сумщині, Асоціація футболу Сумської області та конот...

10.05.2024 17:19

Обрано голову Палати з вирішення спорів УАФ

9 травня в Будинку футболу відбулося перше засідання нового склад...

06.05.2024 10:43

Діти Донеччини — на «Відкритих уроках футболу» на Закарпатті та Львівщині

У Мукачевому на стадіоні ДЮСШ ім. В. Турянчика в межах проєкту Українс...

30.04.2024 10:00

Керецьківських дітей протестували в пілотному проєкті УАФ у межах програми FIFA Talent Development Scheme

Четвертим пунктом пошуку юних футбольних талантів стала Кушниця Керець...

Підписатися на новини