Навчально-методичний семінар арбітрів футзалу під егідою ФІФА відбувся у Львові

У Львові від 17-го до 20 березня проходив триденний навчально-методичний семінар арбітрів футзалу під егідою ФІФА у співпраці з Українською асоціацією футболу та Асоціацією футзалу України.

Захід відбувся за організаційно-методологічної підтримки членів комітету арбітражу АФУ — Олексія Банаська, Романа Проця, Юрія Веремчука, Олега Іванова та куратора футзального арбітражу від УАФ Віктора Дерда.

Програма семінару, лектором якої виступив інструктор ФІФА, голова комісії футзального арбітражу УЄФА іспанець Педро Галан, передбачала цілу низку важливих заходів, зокрема, педагогічне тестування на знання Правил гри, відеотестування ігрових епізодів та складання фітнес-тесту ФІФА з фізичної підготовки. Окрім того, була присутня і практична частина заходу, у межах якої проводилися заняття з моделювання ігрових ситуацій, прийняття виважених рішень в умовах стресу та під значним фізичним навантаженням.

Також окрему увагу було приділено великому блоку питань щодо сучасного тлумачення всіх можливих ігрових ситуацій, повʼязаних із контактами мʼяча й руки, позбавлення суперника очевидної гольової можливості, тактичних фолів, серйозних порушень Правил гри, неспортивної поведінки та інших.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
13.04.2024 13:25

У Будинку футболу відбулися семінари арбітрів та асистентів арбітра

9 квітня в Будинку футболу відбувся семінар арбітрів та асистентів арб...

04.03.2024 19:38

У березні заплановано заходи Комітету арбітрів УАФ

Визначено дати заходів для українських арбітрів, які відбудуться найбл...

23.10.2023 12:43

Представники України працюватимуть на матчах основного раунду Ліги чемпіонів із футзалу

Два українці отримали призначення на матчі основного раунду Ліги чемпі...

29.09.2023 11:30

Офіційно. Роз’яснення Комітету арбітрів УАФ щодо арбітра Юрія Іванова

Комітет арбітрів Української асоціації футболу отримав лист від Коміте...

Підписатися на новини