Андрій Шевченко поспілкувався зі збірною України U-17, що вийшла на Євро-2024

15 березня президент УАФ Андрій Шевченко поспілкувався з гравцями та тренерами збірної України U-17.

Ця команда виборола путівку на Євро-2024, яке в травні—червні проходитиме на Кіпрі. Але чимало виконавців, викликаних до її складу, грають за кордоном і з Греції, де відбувалися матчі еліт-раунду відбору, одразу повернулися до своїх клубів. Тому поспілкуватися зі збірною Андрію Шевченку вдалося з Будинку футболу лише в режимі електронної конференції, участь у якій узяли практично всі футболісти синьо-жовтих.

«Ви зробили дуже важливий крок у своїй кар’єрі. Я у вашому віці не досягав такого успіху. Коли я був десь у такому віці, як ви, ми грали стикові матчі з Нідерландами: 2:2 зіграли вдома, 0:0 — на виїзді і не пройшли 1994 року на Євро. А ви — молодці!

Проте це тільки початок вашого шляху. Зараз у вас дуже яскравий момент у кар’єрі, ви впевнено подолали елітний раунд відбору. Але чемпіонат Європи — це зовсім інша мотивація! Там буде дуже високий рівень команд та гравців. Та завжди треба змагатися з найкращими — потрібно рухатися вперед, шукати для себе нові виклики», — сказав Андрій Шевченко, звертаючись до футболістів збірної України U-17.

Фото прес-служби УАФ

Своєю чергою тренер команди Юрій Мороз, який під час зустрічі також був присутній у Будинку футболу, запросив Андрія Шевченка підтримати збірну під час фінальної частини Євро-2024 на Кіпрі. Президент УАФ запевнив, що намагатиметься знайти можливість зробити це особисто. І про цьому, звертаючись до гравців, додав: «Чемпіонат Європи — це шанс показати себе. На трибунах під час матчів буде багато представників відомих клубів з усієї Європи. Але я хочу, щоб ви зрозуміли: головне — не лише проявити індивідуальні якості, головне — це виступ команди. Зараз у футбольному світі тренди змінюються. Провідні фахівці дивляться на результати команди в цілому, а не акцентують увагу на окремих виконавцях, хай би як індивідуально сильно вони були підготовлені. Зараз у футболісті найбільше цінується вміння працювати саме на команду, на її результат».

Євро-2024 (U-17) за участі 16-ти збірних проходитиме з 20 травня до 5 червня на Кіпрі — на шести стадіонах Ахни, Ларнаки, Паралімні та Лімасола.

Жеребкування фінального турніру відбудеться в кіпрській Ая-Напі 3 квітня. 16 учасників будуть розбиті на чотири групи по чотири команди. Наразі участь у чемпіонаті собі гарантували Кіпр (як господар змагань) та Україна.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
17.05.2024 18:50

Футбольні асоціації України, Норвегії та Румунії підписали тристоронню угоду про співпрацю

У столиці Таїланду, Бангкоку, відбувся 74-й Конгрес ФІФА, в якому взял...

28.03.2024 15:07

Андрій Шевченко: «Ми вірили в нашу перемогу»

Президент Української асоціації футболу Андрій Шевченко прокоментував...

05.03.2024 13:21

Президент УАФ Андрій Шевченко відвідав тренування збірної України, складеної з гравців з ампутацією кінцівок

Президент Української асоціації футболу Андрій Шевченко відвідав занят...

Підписатися на новини