Президент ФІФА: «Андрій Шевченко надихав націю як гравець. Переконаний, це йому вдасться і на посаді президента УАФ»

Президент ФІФА Джанні Інфантіно та новообраний президент Української асоціації футболу Андрій Шевченко на зустрічі в Парижі (Франція) обговорили перспективи подальшої співпраці. Про це йдеться в інформації на офіційному сайті ФІФА.

«Андрій Шевченко був обраний головою УАФ 25 січня 2024 року, вступивши на цю посаду у своїй країні в розпал конфлікту, який змінив національний футбольний ландшафт. Збірні України продовжують грати, хоча й в інших країнах, проводячи домашні матчі, зокрема, в Польщі та Німеччині.    

Мені було приємно знову зустрітися з Андрієм Шевченком, цього разу після його обрання президентом Української асоціації футболу. Як гравець Андрій Шевченко надихав націю, і як президент Української асоціації футболу, я переконаний, він зробіть те саме, — зауважив пан Інфантіно. — Останнім часом український футбол зберіг вражаючу динаміку під час важкого періоду, і завдяки своїй енергії президент Шевченко надасть прекрасній грі у своїй країні додаткового поштовху, а ми тут, щоб підтримати їхнє постійне зростання на полі та поза ним».

Фото fifa.com

У той час як успіх молодіжної збірної  U-21 приніс Україні першу участь в Олімпійських іграх у Парижі цього літа, чоловіча національна команда все ще має можливість потрапити на майбутній чемпіонат Європи під керівництвом колишнього партнера Шевченка по збірній України та нинішнього головного тренера національної збірної Сергія Реброва.

Пан Інфантіно зауважив, що статус президента Шевченка як ікони національного футболу та його бачення майбутнього гри дозволять українському футболу рухатися вперед і вгору. Шевченко, який був одноголосно обраний президентом, а раніше очолював національну збірну України, сказав, що вони з паном Інфантіно обговорили низку тем під час зустрічі.

Він також визнав важливу роль ФІФА у підтримці УАФ, а також — через такі ініціативи, як програма FIFA Forward, FIFA Football for Schools і FIFA Talent Development Scheme — формуванні українського суспільства та вихованні нового покоління Шевченків.

Фото fifa.com

«По-перше, ми говорили про Україну, про те, яка ситуація в країні. Ми говорили про те, як ми можемо не просто зберегти футбол в Україні, а й розвивати його під час війни. Це великий виклик для мене. Я думаю, що ми можемо працювати над різними проєктами.

Один із моїх ключових моментів — це допомога масовому футболу, розробка програм для молодих поколінь, — заявив Шевченко. — На порядку денному також були жіночий футбол і цифровізація. У ФІФА є багато програм, які ми вже використовуємо як асоціація, але плануємо використовувати їх більше й подивитися, в якому напрямку ми можемо співпрацювати. Крім того, для нас дуже важливо мати цей міжнародний зв’язок і працювати з Фондом ФІФА».

НОВИНИ ПО ТЕМІ
18.02.2024 20:00

Андрій Шевченко зустрінеться з представниками клубів УПЛ та ПФЛ

З ініціативи президента Української асоціації футболу Андрія Шевченка...

18.01.2024 13:01

На Конгресі УАФ очікують на поважних гостей

За рішенням Виконавчого комітету Української асоціації футболу позачер...

16.11.2023 18:14

Вадим Костюченко: «Допомога в реабілітації поранених військових — наш почесний обов’язок»

В Будинку футболу відбулася зустріч першого віце-президента УАФ Вадима...

Підписатися на новини
FootPass