У Будинку футболу відбулося засідання щодо створення Асамблеї регіонів

30 січня в столичному Будинку футболу пройшло перше засідання щодо створення Асамблеї регіонів. Про необхідність формування такої комунікаційної платформи президент УАФ Андрій Шевченко заявив під час нещодавнього конгресу асоціації, а пізніше Виконком УАФ підтримав цю пропозицію.

У засіданні робочої групи взяли участь президент УАФ Андрій Шевченко, перший віцепрезидент Павло Бойчук, віцепрезидент Олександр Шевченко, генеральний секретар Ігор Грищенко та представники регіональних асоціацій.

Фото прес-служби УАФ

«Асамблея регіонів має стати платформою для комунікації обласних асоціацій та УАФ і готуватиме для подальшого затвердження виконкомом пропозиції з питань, що стосуються розвитку футболу в регіонах», — відзначив Андрій Шевченко.

Фото прес-служби УАФ

Під час обговорення учасники зустрічі внесли свої пропозиції щодо функціонування асамблеї, вислухали думки представників регіонів щодо моделі управління та обрали робочу групу для створення положення про цей новий робочий орган УАФ.

Фото прес-служби УАФ

Положення буде розіслано всім учасникам для затвердження, після чого його розгляне Виконком УАФ. Потому пройде перше засідання нового органу вже згідно із затвердженим положенням, на якому буде обрано керівництво та розпочнеться безпосередня діяльність Асамблеї регіонів.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
28.03.2024 15:07

Андрій Шевченко: «Ми вірили в нашу перемогу»

Президент Української асоціації футболу Андрій Шевченко прокоментував...

16.03.2024 09:00

Андрій Шевченко поспілкувався зі збірною України U-17, що вийшла на Євро-2024

15 березня президент УАФ Андрій Шевченко поспілкувався з гравцями та т...

05.03.2024 13:21

Президент УАФ Андрій Шевченко відвідав тренування збірної України, складеної з гравців з ампутацією кінцівок

Президент Української асоціації футболу Андрій Шевченко відвідав занят...

Підписатися на новини