ЧС-2024 з футзалу. Збірна України в еліт-раунді відбору вдруге перемогла Бельгію

Підопічні Олександра Косенка продовжили виступ в елітному раунді відбору чемпіонату світу 2024 року з футзалу поєдинком проти команди Бельгії.

Після чотирьох турів збірна України посідала друге місце в групі В. Сьогодні в угорському місті Беретьйоуйфалу синьо-жовті приймали Бельгію, якій не залишили шансів на виїзді у вересні.

Українці одразу ж заволоділи значною перевагою і швидко досягли її матеріального втілення. На 3-й хвилині голом обернувся простріл Корсуна з рикошетом від суперника, згодом Педяш скористався помилкою кіпера та влучно пробив із гострого кута. Пізніше ще двічі завершив комбінації нашої команди Корсун, а перед самою перервою блискучим ударом уп’яте засмутив бельгійців Шотурма.

На старті другого тайму гості провели кілька непоганих атак, але забити не зуміли. Натомість на 27-й хвилині дубль оформив Педяш, зігравши на добиванні. За мить бельгійці заробили пенальті, але Сухов потягнув удар Ель-Факірі.

Пізніше команди обмінялися голами Сірого та Ваді. Наприкінці матчу бельгійці знову заволоділи ініціативою й забили ще один м’яч. А на останній хвилині зустрічі Фаренюк ударом у порожні ворота встановив остаточний результат — 8:2.

20 листопада в Лодзі наші хлопці протистоятимуть Польщі (початок гри — о 19:30 за Києвом). Для здобуття прямої путівки на чемпіонат світу підопічним Олександра Косенка треба перемагати.

Україна — Бельгія — 8:2 (5:0)

Голи: Корсун (3, 9, 15), Педяш (5, 27), Шотурма (20), Сірий (28), Фаренюк (40) — Ваді (29), Раху (36).

На 27-й хвилині Ель-Факірі (Б) не реалізував пенальті (воротар).

Україна: Савенко (Сухов, 21) — Швед, Жук, Корсун, Шотурма (к); Сірий, Чернявський, Абакшин, Фаренюк, Семенченко, Педяш, Зварич, Завертаний.

Бельгія: Вранкен — Раху, Ах. Сабабті (к), Грельйо, Гісланді; Ідріссі, Аб. Сабабті, Аднан, Ламсая, Ель-Факірі, Ваді, Дабі-Реда, Вандергейден, Вален.

Попереджений: Ах. Сабабті (12).

15 грудня. Беретьйоуйфалу. Арена ім. Іштвана Палфі.

ЧС-2024 з футзалу. Елітний раунд відбору в зоні УЄФА

Група А: Казахстан, Румунія, Азербайджан, Нідерланди.

Група В: Україна, Польща, Сербія, Бельгія.

Група С: Хорватія, Словаччина, Франція, Німеччина.

Група D: Іспанія, Італія, Словенія, Чехія.

Група Е: Португалія, Грузія, Вірменія, Фінляндія.

ЧС-2024. Європейська кваліфікація

Елітний раунд

Матчі: 11—20 вересня, 2—11 жовтня, 11—20 грудня 2023 року.

20 збірних розбито на п’ять груп по чотири команди, поєдинки проходять удома й на виїзді. П’ять переможців груп вийдуть на ЧС-2024. Чотири найкращі володарі других місць вийдуть до плей-оф елітного раунду.

Плей-оф елітного раунду

Жеребкування: 25 січня 2024 року.

Матчі: 8—17 квітня 2024 року.

Чотири команди буде розбито на дві пари, поєдинки проходитимуть удома й на виїзді. Переможці пар вийдуть на ЧС-2024.

Чемпіонат світу проходитиме в Узбекистані із 14 вересня до 6 жовтня 2024 року.

11.05.2024 12:00

Геннадій Лисенчук потрапив до топ-3 тренерів світу з футзалу за даними ФІФА

Офіційний сайт ФІФА опублікував світовий рейтинг тренерів із футзалу з...

08.05.2024 17:00

ЧС-2024 з футзалу. Під час жеребкування збірна України перебуватиме в другому кошику

Фінальний турнір чемпіонату світу з футзалу 2024 року в період із 14 в...

07.05.2024 14:00

Чоловіча та жіноча збірні України з футзалу посідають 12-те місце в рейтингу ФІФА

ФІФА оприлюднила перший рейтинг національних збірних із футзалу. Так,...

02.05.2024 13:10