Ліга конференцій. «Зоря» завершила виступ у турнірі розгромною перемогою над «Брейдабліком»

Луганська «Зоря» в поєдинку шостого туру групового турніру Ліги конференцій обіграла ісландський «Брейдаблік».

Після п’яти турів українська команда втратила шанси на вихід із групи. Тож сьогодні в польському Любліні «Зоря» проводила заключний матч у поточному євросезоні.

Чорно-білі швидко організували собі комфортну перевагу. Уже на 2-й хвилині Герреро скористався помилкою суперників у штрафному й відкрив рахунок. Ісландці відповіли моментом Інгварссона, який не зміг переграти Сапутіна. На 11-й хвилині після прострілу Чурка м’яч у власні ворота відправив Мумінович, а на 19-й Мічін випередив голкіпера й ударом із гострого кута збільшив перевагу «Зорі».

«Брейдаблік» мав моменти, аби скоротити відставання, проте на висоті був Сапутін, також ісландцям не вистачало влучності. Наприкінці першого тайму кілька хороших шансів не використала «Зоря», зокрема не пощастило Герреро.

У другій половині зустрічі вистачало боротьби й сутичок, у луганців знову був активним Герреро, який мав кілька непоганих моментів. «Брейдалік» відповів хорошим шансом Сванторссона, який пробив поруч зі стійкою, замикаючи передачу партнера.

На 75-й хвилині вже Нагнойний не використав убивчий момент — кіпер виручив ісландців. Проте вже за мить Горбач скористався розрізним пасом Батагова та вчетверте засмутив «Брейдаблік». У підсумку «Зоря» завершила євросезон розгромною перемогою — 4:0.

Ліга конференцій. Груповий раунд. Група В

6 тур

«Зоря» (Україна) — «Брейдаблік» (Ісландія) — 4:0 (3:0)

Голи: Герреро (2), Мумінович (11, автогол), Мічін (19), Горбач (76).

«Зоря»: Сапутін (Жилкін, 90+1), Боль (Алефіренко, 82), Батагов, Джордан, Снурніцин, Мічін (Нагнойний, 68), Мишньов (Азіангбе, 68), Чурко (к), Горбач, Герреро, Антюх (Бугай, 82).

Запасні: Венделл, Данченко.

Тренер: Юрій Коваль.

«Брейдаблік»: А. Ейнарссон, Єоман (Крістінссон, 46), Мумінович, Маргейрссон, Інгварссон, Гуннлаугссон (к), Сігурдарсон (Адальстейнссон, 82), Людвікссон (Сігурйонссон, 87), В. Ейнарссон (Глюнссон, 82), Сванторссон, Стейндорссон (Вйолер, 87).

Запасні: Брагасон, Йоганнесен, Фьєльдстед, Гуннарссон, Оррасон, Стефанссон.

Тренер: Галльдор Арнасон.

Арбітр: Томаш Кліма (Чехія).

Попереджені: Боль (7), Батагов (17), Антюх (52), Чурко (65), Джордан (83) — Маргейрссон (65), Крістінссон (75), Мумінович (76).

14 грудня. Люблін. «Арена Люблін».

«Маккабі» Т-А (Ізраїль) — «Гент» (Бельгія) — 3:1 (2:0)

Ліга конференцій. «Зоря» поступилася «Генту» і втратила шанси на вихід із групи

Луганська «Зоря» в поєдинку п’ятого туру групового т...

25.11.2023 19:28

Ліга конференцій. «Зоря» в перенесеному матчі групового раунду вдруге поступилася «Маккабі»

У перенесеному матчі третього туру групового турніру Ліги конференцій...

09.11.2023 23:59