Ліга конференцій. «Зоря» поступилася «Генту» і втратила шанси на вихід із групи

Луганська «Зоря» в поєдинку п’ятого туру групового турніру Ліги конференцій на виїзді поступилася бельгійському «Генту».

Чотири дні тому луганці вдруге програли «Маккабі» Т-А (2:3). Тож перед виїзним поєдинком із бельгійцями українська команда опинилася в непростому становищі — лише перемога в гостях над «Гентом» залишала «Зорі» шанси на вихід із групи.

У першому таймі господарі володіли значною перевагою. І якщо на початку матчу Кейперс пробив поруч зі стійкою, то на 20-й хвилині Фофана прорвався із центру до межі штрафного і вразив дальній кут. Також Турбаєвському довелося парирувати удари здалеку Орбана й Фофана. Лише наприкінці тайму луганці підібралися до воріт суперника — Герреро не встиг на простріл Антюха, повз ціль пробив Горбач.

На початку другої половини зустрічі «Гент» забив ще два голи. Спершу Батагов зрізав м’яч у власні ворота після прострілу Фадіга, а затим Орбан другим дотиком замкнув подачу того ж Фадіга. Пізніше у воротах Турбаєвського розписався й Гандельман.

Могли забивати бельгійці ще, але натомість один м’яч відіграла «Зоря» — Нагнойний зумів переграти кіпера ударом із далекої відстані. У підсумку луганці поступилися — 1:4 і втратили шанси на вихід у плей-оф.

Ліга конференцій. Груповий раунд. Група В

5 тур

«Гент» (Бельгія) — «Зоря» (Україна) — 4:1 (1:0)

Голи: Фофана (20), Батагов (49, автогол), Орбан (55), Гандельман (75) — Нагнойний (82).

«Гент»: Нарді (Роф, 70), Фадіга, Кандусс (Торунаріга, 46), Ватанабе, Фортуна (Тіссудалі, 70), Геркенс, Кумс (к) (Гюльсагер, 59), Гандельман, Фофана (Лага, 70), Кейперс, Орбан.

Запасні: Фортен, Самоаз, Депуатр.

Тренер: Гейн Вангазебрук.

«Зоря»: Турбаєвський, Данченко (Горбач, 32), Джордан, Боль, Снурніцин, Азіангбе (Нагнойний, 62), Батагов, Чурко (к) (Мишньов, 83), Кирюханцев (Алефіренко, 83), Герреро, Антюх (Бугай, 62).

Запасні: Сапутін, Жилкін, Дришлюк, Мічін, Венделл.

Тренер: Юрій Коваль.

Арбітр: Евангелос Манухос (Греція).

Попереджені: Фадіга (28), Вангазебрук (90+1, не на полі), Гюльсагер (90+2) — Антюх (39), Азіангбе (42).

30 листопада. Гент. «Гент Арена».

«Брейдаблік» (Ісландія) — «Маккабі» Т-А (Ізраїль) — 1:2 (0:1)

14.12.2023 23:58

Ліга конференцій. «Зоря» завершила виступ у турнірі розгромною перемогою над «Брейдабліком»

Луганська «Зоря» в поєдинку шостого туру групового турніру...

25.11.2023 19:28

Ліга конференцій. «Зоря» в перенесеному матчі групового раунду вдруге поступилася «Маккабі»

У перенесеному матчі третього туру групового турніру Ліги конференцій...

09.11.2023 23:59