Ліга конференцій. «Зоря» в перенесеному матчі групового раунду вдруге поступилася «Маккабі»

У перенесеному матчі третього туру групового турніру Ліги конференцій луганська «Зоря» поступилася ізраїльському «Маккабі» з Тель-Авіва.

9 листопада чорно-білі в номінально домашній грі в Любліні програли «Маккабі» Т-А (1:3). Виїзний поєдинок «Зорі» проти ізраїльтян у третьому турі за рішенням УЄФА було перенесено на 25 листопада. Гра відбувалася в сербському місті Бачка-Топола. Зазначимо, що луганці проводили зустріч уже з новим тренером — замість Валерія Кривенцова команду очолив Юрій Коваль.

У першому таймі номінальні господарі більше володіли м’ячем та частіше добиралися до чужого штрафного, одного разу Бітон перевірив Турбаєвського. «Зоря» зосередилася на контратаках, і в одній із них Мічін змусив Москеру виручати свою команду. Утім, перед самою перервою Захаві ударом під поперечину з півкола відкрив рахунок у матчі.

Одразу по перерві Перец скористався помилкою в обороні луганців і збільшив перевагу «Маккабі». Пізніше він, як і в минулому поєдинку, оформив дубль, замкнувши передачу Каніховського. «Зоря» відповіла небезпечним ударом Мічіна, з яким упорався кіпер. На 71-й хвилині Герреро відіграв один м’яч, скориставшись передачею Горбача після помилки ізраїльтян біля власних воріт.

Наприкінці матчу чорно-білі зуміли забити вдруге — Горбач замкнув передачу Антюха з правого флангу. На жаль, більшого українська команда не добилася, тому знову поступилася «Маккабі» — 2:3.

Ліга конференцій. Груповий раунд. Група В

3 тур

«Маккабі» Т-А (Ізраїль) — «Зоря» (Україна) — 3:2 (1:0)

Голи: Захаві (45+2), Перец (46, 60) — Герреро (71), Горбач (88).

«Маккабі» Т-А: Москера, А. Коєн, Люкассен (Біттон, 66), Саборіт, Ревіво, Перец, ван Оверем, Каніховський (Тургеман, 66), Бітон (Голаса, 76), Захаві (к) (Давідзада, 84), Мілсон (Й. Коєн, 76).

Запасні: Тененбаум, Машпаті, Єйні, Шахар, Бондозу, Давіда, Масон.

Тренер: Роббі Кін.

«Зоря»: Турбаєвський, Кирюханцев (Данченко, 81), Батагов, Джордан (Боль, 66), Снурніцин, Алефіренко (Горбач, 59), Мічін, Чурко (к) (Мишньов, 59), Нагнойний (Бугай, 81), Антюх, Герреро.

Запасні: Сапутін, Жилкін, Азіангбе, Дришлюк.

Тренер: Юрій Коваль.

Арбітр: Лукас Фендріх (Швейцарія).

Попереджені: ван Оверем (52), Ревіво (82) — Джордан (50), Мишньов (65), Боль (90+1).

25 листопада. Бачка-Топола. «ТСЦ Арена».

26.10.2023

«Гент» (Бельгія) — «Брейдаблік» (Ісландія) — 5:0 (4:0)

14.12.2023 23:58

Ліга конференцій. «Зоря» завершила виступ у турнірі розгромною перемогою над «Брейдабліком»

Луганська «Зоря» в поєдинку шостого туру групового турніру...

30.11.2023 21:49