Ліга конференцій. «Зоря» зазнала першої поразки в груповому раунді

Луганська «Зоря» в поєдинку четвертого туру групового турніру Ліги конференцій поступилася ізраїльському «Маккабі» з Тель-Авіва.

Чорно-білі розпочали свій шлях у групі з нічиєї з Гентом (1:1) та перемоги над «Брейдабліком» (1:0). Виїзний матч «Зорі» в третьому турі проти «Маккабі» за рішенням УЄФА було перенесено на 25 листопада. А сьогодні українська команда приймала ізраїльтян у польському Любліні.

Гості вийшли вперед уже на 7-й хвилині — Люкассен після кутового п’ятою переправив м’яч у ворота. «Зоря» відповіла непоганими ударами Мічіна і Нагнойного, з якими впорався Москера. Натомість на 26-й хвилині «Маккабі» подвоїв власну перевагу, коли Перец головою замкнув подачу Захаві. Незабаром уже Турбаєвський у класному стрибку не дозволив Перецу відзначитися ще раз.

Надалі луганці створили низку моментів біля воріт суперників, але Москера потягнув удари Мічіна, Антюха (тричі) та Герреро. Більше того, незадовго до перерви м’яч утретє побував у воротах «Зорі» — Перец після подачі Мілсона з правого флангу оформив дубль.

На початку другого тайму гравці «Маккабі» кілька разів пробили по воротах, але Турбаєвський був на висоті, а Захаві не вистачило влучності. На 57-й хвилині Мічін відправив м’яч у сітку, але арбітр скасував гол «Зорі» через офсайд.

Згодом здалеку у площину пробив Горбач, а Волошин одразу після виходу на заміну поцілив у стійку. На 74-й хвилині Турбаєвський виручив після удару Захаві з близької відстані, і тут же в контратаці луганці відіграли один гол — Кирюханцев відпасував на Алефіренка, який влучно пробив у ближній кут.

Пізніше здорово здалеку приклався Яцик — Москера врятував. Не дав себе переграти кіпер «Маккабі» й після удару Батагова головою. Уже в компенсований час голкіпер гостей парирував удари Алефіренка й Чурка. У підсумку «Зоря» вперше поступилася в груповому етапі — 1:3.

Ліга конференцій. Груповий раунд. Група В

4 тур

«Зоря» (Україна) — «Маккабі» Т-А (Ізраїль) — 1:3 (0:3)

Голи: Алефіренко (74) — Люкассен (7), Перец (26, 43).

«Зоря»: Турбаєвський, Данченко (к), Джордан, Батагов, Снурніцин, Нагнойний (Венделл, 87), Кирюханцев (Чурко, 87), Мічін (Волошин, 66), Яцик, Антюх (Алефіренко, 66), Герреро (Горбач, 46).

Запасні: Сапутін, Боль, Азіангбе, Мишньов, Дришлюк, Бугай.

Тренер: Валерій Кривенцов.

«Маккабі» Т-А: Москера, А. Коєн, Люкассен, Саборіт, Ревіво (Тургеман, 72), Перец, ван Оверем (Голаса, 72), Каніховський, Бітон (Біттон, 65), Захаві (к) (Давіда, 90), Мілсон (Шахар, 90).

Запасні: Тененбаум, Нахміас, Й. Коєн, Єйні, Давідзада, Бондозу, Масон.

Тренер: Роббі Кін.

Арбітр: Джон Бітон (Шотландія).

Попереджені: Снурніцин (49) — Люкассен (56), А. Коєн (87).

9 листопада. Люблін. «Арена Люблін».

«Брейдаблік» (Ісландія) — «Гент» (Бельгія) — 2:3 (2:1)

14.12.2023 23:58

Ліга конференцій. «Зоря» завершила виступ у турнірі розгромною перемогою над «Брейдабліком»

Луганська «Зоря» в поєдинку шостого туру групового турніру...

30.11.2023 21:49

Ліга конференцій. «Зоря» поступилася «Генту» і втратила шанси на вихід із групи

Луганська «Зоря» в поєдинку п’ятого туру групового т...

25.11.2023 19:28

Ліга конференцій. «Зоря» в перенесеному матчі групового раунду вдруге поступилася «Маккабі»

У перенесеному матчі третього туру групового турніру Ліги конференцій...

05.10.2023 21:44