Ліга конференцій. «Зоря» в Ісландії здобула першу перемогу на груповому етапі

Луганська «Зоря» в поєдинку другого туру групового турніру Ліги конференцій на виїзді здолала ісландський «Брейдаблік».

Після стартової нічиєї з Гентом (1:1) підопічні Валерія Кривенцова вирушили на виїзну гру з «Брейдабліком», чемпіоном Ісландії, а також першим представником своєї країни в групових етапах єврокубків.

«Зоря» володіла перевагою з початку зустрічі, пробивала по воротах, але тривалий час без небезпеки. Аж поки на 35-й хвилині Горбач не відкрив лік своїм голам у єврокубках, замкнувши подачу Антюха. Невдовзі нападник луганців міг оформити дубль, але з близької відстані не переграв кіпера.

По перерві чорно-білі спробували збільшити свою перевагу, зокрема, кілька шансів не використав Герреро. «Брейдаблік» відповів небезпечним ударом Ольсена головою — Турбаєвський виручив. Згодом кіпер «Зорі» потягнув і удар здалеку Еюжольфссона.

На 68-й хвилині після удару з лівого флангу штрафного від Еюжольфссона м’яч потрапив у поперечину. Луганці відповіли спробою Горбача, з якою впорався воротар, і неточним ударом Герреро. На 80-й хвилині Турбаєвський знову врятував «Зорю» — цього разу головою пробивав Гуннлаугссон.

У компенсований час Маргейрссон замикав простріл партнера, але не влучив у ближній кут. Тож у підсумку українці втримали мінімальну перевагу — 1:0.

Ліга конференцій. Груповий раунд. Група В

2 тур

«Брейдаблік» (Ісландія) — «Зоря» (Україна) — 0:1 (0:1)

Гол: Горбач (35).

«Брейдаблік»: А. Ейнарссон, Гуннлаугссон (к), Мумінович, Маргейрссон, Людвікссон, В. Ейнарссон, Сігурдарсон (Сігурйонссон, 77), Еюжольфссон, Сванторссон, Стейндорссон, Ольсен.

Запасні: Брагасон, Хельгасон, Адальстейнссон, Фьєльдстед, Вйолер, Гуннарссон, Глюнссон, Оррасон, Стефанссон, Єоман, Халльссон.

Тренер: Оскар Торвальдссон.

«Зоря»: Турбаєвський, Джордан, Яцик, Снурніцин, Кирюханцев, Антюх (Данченко, 77), Мишньов (к) (Мічін, 83), Нагнойний, Вантух, Герреро, Горбач.

Запасні: Сапутін, Жилкін, Боль, Алефіренко, Дришлюк, Волошин, Бугай, Венделл.

Тренер: Валерій Кривенцов.

Арбітр: Александар Ставрев (Північна Македонія).

Попереджені: Мишньов (66), Снурніцин (66), Вантух (89), Джордан (90+2).

5 жовтня. Рейк’явік. Стадіон «Лаугардалсволлур».

«Гент» (Бельгія) — «Маккабі» Т-А (Ізраїль) — 2:0 (1:0)

14.12.2023 23:58

Ліга конференцій. «Зоря» завершила виступ у турнірі розгромною перемогою над «Брейдабліком»

Луганська «Зоря» в поєдинку шостого туру групового турніру...

30.11.2023 21:49

Ліга конференцій. «Зоря» поступилася «Генту» і втратила шанси на вихід із групи

Луганська «Зоря» в поєдинку п’ятого туру групового т...

25.11.2023 19:28

Ліга конференцій. «Зоря» в перенесеному матчі групового раунду вдруге поступилася «Маккабі»

У перенесеному матчі третього туру групового турніру Ліги конференцій...

09.11.2023 23:59