Ліга чемпіонів із футзалу. «ХІТ» на останніх секундах вирвав перемогу над «Олміссумом»

Київський «ХІТ» продовжив свій виступ в еліт-раунді футзальної Ліги чемпіонів поєдинком із хорватським «Олміссумом».

Подолавши основний раунд, чемпіон України пробився в елітний, де 16 клубів розподілили на чотири групи по чотири учасники в кожній. Волею жереба «ХІТ» опинився в групі D разом з іспанською «Пальмою» (господар), хорватським «Олміссумом» та польською «Любавою». Переможці кожного із чотирьох квартетів еліт-раунду вийдуть до фінальної стадії, яка відбудеться у травні 2024 року.

У стартовій грі кияни драматично поступилися «Любаві» (5:6), а тепер зустрічалися з «Олміссумом». До речі, українці й хорвати вже перетиналися в основному раунді, і тоді сильнішим виявився «ХІТ» (4:1).

Уже на 1-й хвилині гравець «Олміссума» влучив у стійку, згодом виникали й інші моменти біля воріт Сухова. «ХІТ» відповів своїми ударами, у каркас пробив Педяш, гра проходила на рівних. Утім, на 19-й хвилині саме хорвати відкрили рахунок — після розіграшу штрафного відзначився Секулич. Підопічні Олега Лук’яненка могли одразу ж відігратися, але Поночовний поцілив у стійку.

На 25-й хвилині кияни таки зрівняли рахунок — забив Абакшин із передачі Педяша. Утім, дуже швидко хорвати повернули собі перевагу завдяки другому голу Секулича. «ХІТ» знову відповів результативно — після вкидання Сухова влучно з розвороту пробив Жук. Невдовзі Абакшин обігрався з Педяшем і пробив кіпера, тож тепер уже українці вирвалися вперед.

На 36-й хвилині Кустура після подачі з кутового знову встановив рівновагу. Проте «ХІТ» таки зумів вирвати перемогу — за кілька секунд до завершення матчу проштовхнув м’яч у ворота Поночовний.

Тож кияни зберігають шанси на вихід із групи. Наступний матч, із господарями з «Пальми», підопічні Олега Лук’яненка проведуть 2 грудня (початок — о 20:00 за київським часом).

Ліга чемпіонів із футзалу-2023/2024. Еліт-раунд. Група D

30.11.2023

«Олміссум» (Хорватія) — «ХІТ» (Україна) — 3:4 (1:0)

Голи: Секулич (19, 27), Кустура (36) — Абакшин (25, 30), Жук (29), Поночовний (40).

«Олміссум»: Чізмич (Розга, 32) — Хрстич, Жилич, Й. Юретич, Секулич; Кустура, Буковец, А. Юретич, Колобарич, Ванга, Стоянович, Вукович, Сіровіца.

«ХІТ»: Сухов — Журба, Шеремета, Педяш, Абакшин; Кравець, Ліфер, Сметаненко, Мельник, Подлюк, Жук, Поночовний, Сірий.

Попереджені: Секулич (8), Стоянович (11) — Жук (20), Педяш (22), Поночовний (24).

Елітний раунд: 28 листопада — 3 грудня.

Жеребкування фінальної стадії: буде оголошено пізніше.

Фінальна стадія: 2/3 та 4/5 травня 2024 року.

Фінальний турнір на вибування за участю чотирьох команд пройде на одному майданчику в травні 2024 року. Місце проведення та точні дати, а також дата жеребкування стануть відомі пізніше.

27.03.2024 10:45

Український арбітр уперше працюватиме у Фіналі чотирьох Ліги чемпіонів із футзалу

Український арбітр Денис Куций працюватиме на поєдинках Фіналу чотирьо...

23.01.2024 16:00

Ліга чемпіонів із футзалу-2024/2025: новий турнір стартує 4 липня

Черговий розіграш Ліги чемпіонів із футзалу традиційно складатиметься...

29.11.2023 19:04