Ліга чемпіонів із футзалу. «ХІТ» стартував в еліт-раунді з драматичної поразки

Київський «ХІТ» розпочав свій виступ в еліт-раунді футзальної Ліги чемпіонів поєдинком із польською «Любавою».

Подолавши основний раунд, чемпіон України пробився в елітний, де 16 клубів розподілили на чотири групи по чотири учасники в кожній. Волею жереба «ХІТ» опинився в групі D разом з іспанською «Пальмою» (господар), хорватським «Олміссумом» та польською «Любавою». Переможці кожного із чотирьох квартетів еліт-раунду вийдуть до фінальної стадії, яка відбудеться у травні 2024 року.

У стартовій грі з «Любавою» кияни мали помітну перевагу в першій половині матчу. На 7-й хвилині Жук вивів нашу команду вперед, коли скористався передачею Сірого й опинився перед кіпером. Невдовзі поляки відігралися — Педро Сілва пробив поміж ніг Сухову. Затим українці кілька разів влучили в каркас воріт, аж поки на 17-й хвилині Абакшин не забив після передачі Шеремети з ауту.

У дебюті другого тайму збільшив перевагу «ХІТа» Сірий, який завдав гарматного удару здалеку після пасу Поночовного з кутового. «Любава» заволоділа ініціативою, відповіла кількома небезпечними атаками, але пробити Сухова полякам не вдавалося. Натомість на 33-й хвилині Журба запустив Абакшина в контратаку, і той оформив дубль.

Наприкінці матчу тренер «Любави» задіяв п’ятого польового, що дало свої плоди — Рашковський і Каневський скоротили відставання до мінімуму. Затим удалося відзначитися Клаудіньйо і Педро Сілві, тож таким чином поляки за дві хвилини перевернули хід гри.

Відійшовши від удару, «ХІТ» зумів зрівняти рахунок — після перехоплення Чернявський із передачі Поночовного пробив без шансів для кіпера. Проте на останній хвилині зустрічі Каневський відзначився вдруге і приніс перемогу «Любаві» — 6:5.

Наступний матч, із хорватським «Олміссумом», підопічні Олега Лук’яненка проведуть 30 листопада (початок — о 17:00 за київським часом).

Ліга чемпіонів із футзалу-2023/2024. Еліт-раунд. Група D

29.11.2023

«ХІТ» (Україна) — «Любава» (Польща) — 5:6 (2:1)

Голи: Жук (7), Абакшин (17, 33), Сірий (21), Чернявський (39) — Педро Сілва (11, 38), Рашковський (37), Каневський (37, 40), Клаудіньйо (38).

«ХІТ»: Сухов — Жук, Поночовний, Чернявський, Сірий; Кравець, Ліфер, Сметаненко, Мельник, Подлюк, Журба, Шеремета, Педяш, Абакшин.

«Любава»: Лопес — Клаудіньйо, Педро Сілва, Крезель, Рашковський; Задрога, Сендлевський, Каневський, Лемоc, Евертон, Мровець, Янковський, Грубальський, Доша.

Попереджені: Чернявський (19), Журба (39) — Мровець (5).

Елітний раунд: 28 листопада — 3 грудня.

Жеребкування фінальної стадії: буде оголошено пізніше.

Фінальна стадія: 2/3 та 4/5 травня 2024 року.

Фінальний турнір на вибування за участю чотирьох команд пройде на одному майданчику в травні 2024 року. Місце проведення та точні дати, а також дата жеребкування стануть відомі пізніше.

05.05.2024 21:03

Іспанська «Пальма» вдруге поспіль стала переможцем Ліги чемпіонів із футзалу

В іспанському фіналі Ліги чемпіонів із футзалу сезону-2023/2024 &laquo...

02.05.2024 13:10

Збірна України з футзалу зберегла п’яте місце в рейтингу УЄФА

У рейтингу національних команд, оновленому УЄФА, збірна Укра...

27.03.2024 10:45

Український арбітр уперше працюватиме у Фіналі чотирьох Ліги чемпіонів із футзалу

Український арбітр Денис Куций працюватиме на поєдинках Фіналу чотирьо...

23.01.2024 16:00

Ліга чемпіонів із футзалу-2024/2025: новий турнір стартує 4 липня

Черговий розіграш Ліги чемпіонів із футзалу традиційно складатиметься...