Євро-2024 (U-19): юнацька збірна України розгромила Словаччину та пробилася до еліт-раунду відбору

Сьогодні юнацька збірна України (футболісти не старші 2005 року народження) успішно завершила боротьбу у кваліфікаційному раунді Євро-2024 (U-19).

Підопічні Олега Кузнецова виступали в групі 7 разом із командами Словаччини, Косова та Мальти. Після перемоги в першому матчі міні-турніру, що проходив у мальтійському місті Та-Калі, над господарями змагань (3:1), у наступній грі українці поступилися Косову (0:4).

Для виходу з групи синьо-жовтим у заключному поєдинку квартету обов’язково потрібно було обіграти Словаччину. І наша команда зі своїм завданням упоралася.

Ударна 10-хвилинка в першому таймі вилилася в голи Івана Єрмачкова, Максима Деркача й Тараса Михавка, а наприкінці матчу крапку поставив Матвій Пономаренко, тож у підсумку юнацька збірна України здобула розгромну перемогу — 4:0. Навесні наступного року синьо-жовті візьмуть участь в еліт-раунді кваліфікації, жеребкування якого пройде в грудні.

21.11.2023

Словаччина (U-19) — Україна (U-19) — 0:4 (0:3)

Голи: Єрмачков (30), Деркач (36), Михавко (39), Пономаренко (84).

Словаччина (U-19): Баджгонь, Різек, Прекоп, Свобода (Бордач, 64), Мільке, Оравець (Марек, 46), Праженка, Рехус, Гайовський, Масарік (Марош, 72), Заграднік (Мурко, 46).

Україна (U-19): Кравець, Лисенко, Михавко, Єрмачков (Микитюк, 73), Огарков, Саленко, Мануйлов (Ващенко, 59), Тутєров (Кремчанін, 59), Мельниченко, Деркач (Дикий, 84), Панченко (Пономаренко, 59).

Попереджені: Гайовський (74), Мурко (80), Баджгонь (88), Прекоп (90+1) — Деркач (69), Саленко (78), Огарков (80).

1

Склад кваліфікаційних груп Євро-2024 (U-19)

Група 1: Франція, Данія, Ісландія, Естонія.

Група 2: Норвегія, Угорщина, Латвія, Гібралтар.

Група 3: Сербія, Шотландія, Болгарія, Андорра.

Група 4: Італія, Швеція, Швейцарія, Ліхтенштейн.

Група 5: Німеччина, Польща, Північна Македонія, Казахстан.

Група 6: Іспанія, Грузія, Кіпр, Молдова.

Група 7: Україна, Словаччина, Косово, Мальта.

Група 8: Туреччина, Греція, білорусь, Литва.

Група 9: Ізраїль, Хорватія, Вірменія, Фарерські о-ви.

Група 10: Чехія, Румунія, Фінляндія, Сан-Марино.

Група 11: Нідерланди, Боснія і Герцеговина, Азербайджан, Люксембург.

Група 12: Англія, Австрія, Уельс, Чорногорія.

Група 13: Ірландія, Бельгія, Словенія, Албанія.

Володарі двох перших місць у відбірних групах та найкращий із володарів третіх місць за результатами матчів із першою та другою командами приєднаються до Португалії в елітному раунді кваліфікації.

02.05.2024 16:00

Дмитро Михайленко: «Мінізбір був корисним не лише для тренерів, а й для футболістів»

Готуючись до фінальної частини Євро-2024 (U-19), юнацька збірна Україн...

30.04.2024 14:08

U-19: юнацька збірна України провела контрольний поєдинок із «Діназом»

Під час домашнього тренувального збору підопічні Дмитра Михайленка про...

29.04.2024 14:30

U-19: визначився склад юнацької збірної України на домашній підготовчий збір

18.04.2024 14:18

Дмитро Михайленко: «Група, яка нам дісталася, — абсолютно нормальна»