Євро-2024 (U-19). У кваліфікаційному раунді юнацька збірна України зазнала поразки від Косова

Сьогодні юнацька збірна України (футболісти не старші 2005 року народження) продовжила боротьбу у кваліфікаційному раунді Євро-2024 (U-19).

Підопічні Олега Кузнецова виступають у групі 7 разом із командами Словаччини, Косова та Мальти. Після перемоги в першому матчі міні-турніру, що проходить у мальтійському місті Та-Калі, над господарями змагань (3:1), сьогодні українці зустрічалися з Косовом.

На жаль, нав'язати боротьбу суперникам синьо-жовтим не вдалося. У першому таймі Елвір Гашіян відкрив рахунок у зустрічі. Після перерви Еліот Буюпі подвоїв перевагу косоварів, пізніше той самий Гашіян оформив дубль, а на останніх хвилинах поєдинку Елмедін Рама встановив остаточний результат. 0:4.

Таким чином, збірна Косова набрала чотири очки й випередила Україну в турнірній таблиці.

Євро-2024 (U-19). Кваліфікаційний раунд. Група 7

15.11.2023

Україна — Мальта — 3:1

Косово — Словаччина — 1:1

18.11.2023

Україна (U-19) — Косово (U-19) — 0:4 (0:1)

Голи: Гашіян (22, 79), Буюпі (64), Рама (90+2).

Україна (U-19): Фесюк, Огарков, Михавко, Мельниченко, Гусєв, Михайлів (Саленко, 46), Ващенко (Микитюк, 46), Кремчанін (Деркач, 46), Мануйлов, Тутєров (Панченко, 71), Пономаренко (Пищур, 81).

Косово (U-19): Кела, Добруна, Зекірай, Сілай, Кодра (Ібрагімі, 55), Локай (Шахіні, 83), Мілай, Гербовчі (Рама, 71), Яшарі (Талла, 71), Буюпі, Гашіян (Гаші, 83).

Попереджені: Михайлів (36), Михавко (68) — Кодра (36).

Час початку матчів — київський.

Склад кваліфікаційних груп Євро-2024 (U-19)

Група 1: Франція, Данія, Ісландія, Естонія.

Група 2: Норвегія, Угорщина, Латвія, Гібралтар.

Група 3: Сербія, Шотландія, Болгарія, Андорра.

Група 4: Італія, Швеція, Швейцарія, Ліхтенштейн.

Група 5: Німеччина, Польща, Північна Македонія, Казахстан.

Група 6: Іспанія, Грузія, Кіпр, Молдова.

Група 7: Україна, Словаччина, Косово, Мальта.

Група 8: Туреччина, Греція, білорусь, Литва.

Група 9: Ізраїль, Хорватія, Вірменія, Фарерські о-ви.

Група 10: Чехія, Румунія, Фінляндія, Сан-Марино.

Група 11: Нідерланди, Боснія і Герцеговина, Азербайджан, Люксембург.

Група 12: Англія, Австрія, Уельс, Чорногорія.

Група 13: Ірландія, Бельгія, Словенія, Албанія.

Володарі двох перших місць у відбірних групах та найкращий із володарів третіх місць за результатами матчів із першою та другою командами приєднаються до Португалії в елітному раунді кваліфікації.

02.05.2024 16:00

Дмитро Михайленко: «Мінізбір був корисним не лише для тренерів, а й для футболістів»

Готуючись до фінальної частини Євро-2024 (U-19), юнацька збірна Україн...

30.04.2024 14:08

U-19: юнацька збірна України провела контрольний поєдинок із «Діназом»

Під час домашнього тренувального збору підопічні Дмитра Михайленка про...

29.04.2024 14:30

U-19: визначився склад юнацької збірної України на домашній підготовчий збір

18.04.2024 14:18

Дмитро Михайленко: «Група, яка нам дісталася, — абсолютно нормальна»